Reklama
placeholder
News

Blanka 'uczy' angielskiego w 4FUN.TV. Ten filmik to hit

Blanka 'uczy' angielskiego w 4FUN.TV. Ten filmik to hit

fot. TikTok: @4fun.tv

Reklama
Reklama
placeholder

Blanka udzieliła lekcji angielskiego specjalnie dla 4FUN.TV. Piosenkarka zdradziła między innymi, jakie słowa najlepiej zastąpić słowem ''bejba''.

Blanka zaczepiona przez fankę na koncercie. Mocna interwencja ochrony [WIDEO] >>

Blanka 'uczy' angielskiego w 4FUN.TV [WIDEO]

Blanka zajęła 19. miejsce w finale Eurowizji 2023, otrzymując łącznie 93 punkty - w tym 12 od jury oraz 81 od widzów. Jej piosenka Solo stała się prawdziwym hitem w sieci, a teledysk do eurowizyjnego utworu ma już prawie 50 milionów odsłon na YouTubie. Blanka niedawno wydala swój drugi singiel pod tytułem Boys Like Toys, który - podobnie jak piosenka Solo - zdobył popularność nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach za granicą. Blanka opowiedziała nam o swoich utworach w najnowszym wywiadzie, w którym nie zabrakło również tematu tiktokowych viaralów.

Blanka – od modelingu do Eurowizji 2023. Co wiemy o wykonawczyni Solo? >>

Poza udzieleniem wywiadu Blanka sama miała okazję nagrać dla nas TikToka, w którym udzieliła lekcji angielskiego i podzieliła się swoimi ulubionymi słówkami. Filmik szybko stał się hitem i ma już ponad 431 tysięcy wyświetleń.

Filmik, na którym Blanka 'uczy' angielskiego w 4FUN.TV, możecie zobaczyć poniżej:

@4fun.tv Angielski z Blanką 🇬🇧 Dzięki za lekcję słówek, Bejba! 😉 #blanka #solo #boysliketoys #bejba #blankasolo #angielski #naukaangielskiego #językangielski ♬ Boys Like Toys - Blanka

Blanka - wywiad w 4FUN.TV 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama