News

Najpiękniejsze bliźniaczki świata to już nastolatki. Jak dziś wyglądają Leah i Ava?

Najpiękniejsze bliźniaczki świata to już nastolatki. Jak dziś wyglądają Leah i Ava?

fot. Wikimedia Commons/Clements Crew

Ava Marie i Leah Rose Clements zostały okrzyknięte przez media najpiękniejszymi bliźniaczkami świata. Jak dzisiaj wyglądają słynne siostry?

Natalia Janoszek: wiek, partner, rodzina, pochodzenie, Bollywood >>

Bliźniaczki Clements – wiek, kariera, rodzice

Bliźniaczki Clements urodziły się 7 lipca 2010 roku, pochodzą z hrabstwa Orange w Kalifornii. Mają brata Chase’a, który, tak jak one, pracuje jako model.

Kiedy dziewczynki miały zaledwie 6 miesięcy, ich rodzice mieli zdecydować, że Ava i Leah powinny sprawdzić się w modelingu i podpisali pierwszą umowę. 

Po jakimś czasie Jaqi i Kevin Clements podjęli decyzję o wstrzymaniu kariery córek. Kiedy Leah i Ava miały 7 lat, podpisali kontrakty z dwiema agencjami modelek. Jedną z pierwszych współprac bliźniaczek miało być reklamowanie butiku dziecięcego ich sąsiada.

Rodzice najpiękniejszych bliźniaczek świata byli krytykowani za to, że nie pozwalają córkom cieszyć się dzieciństwem. Państwo Clements odpierali takie zarzuty i tłumaczyli, że Ava i Leah pracują jako modelki, bo po prostu to lubią.

Młodzieżowe Słowo Roku 2022 – TOP 20. Essa, cringe, rel – co jeszcze? >>

W portalu Plejada czytamy, że w 2019 roku u ojca bliźniaczek zdiagnozowano chłoniaka limfoblastycznego oraz białaczkę. Potrzebny był przeszczep. Dawca szybko się znalazł, a trzy tygodnie po operacji Kevin Clements wyszedł ze szpitala.

Ava i Leah Clements mają 12 lat i na swoim koncie współprace ze znanymi markami. Wśród firm, z którymi pracowały, są wymieniane takie jak Nike czy Disney.

W listopadzie 2022 roku profil @clementstwin na Instagramie obserwują blisko 2 miliony fanów. Mówi się, że za jeden post bliźniaczki zarabiają około 6 tysięcy dolarów.

Leah i Ava od jakiegoś czasu mają własną markę odzieżową o nazwie KAVEAH.

Koncerty w Polsce 2023: kto wystąpi w naszym kraju? >>

Najpiękniejsze bliźniaczki świata – zdjęcia

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.