News

(Jestem) Blunt. James Blunt. – za co kochamy autora „You’re Beautiful”?

(Jestem) Blunt. James Blunt. – za co kochamy autora „You’re Beautiful”?

fot. materiały prasowe

Blunt. James Blunt - z czym się kojarzy? Czarujący, pewny siebie, przystojny, inteligentny, wszechstronnie wykształcony i zdystansowany do siebie i świata – James... Blunt! Ten Brytyjczyk to prawdziwy agent, podobnie jak James Bond, z łatwością zwracający na siebie uwagę swoim ekstrawaganckim stylem bycia i wielką dozą autoironii.  

Fanami artysty z pewnością szargają czasami różne emocje, gdy odwiedzają jego media społecznościowe. James doskonale zna swoją wartość i nie boi się zaryzykować swojego wizerunku. Dość ekscentryczne zdjęcia i posty artysty to niemal codzienność na jego profilu społecznościowym.

Można tu zobaczyć Jamesa zarówno w przebraniu kowboja, w świątecznym swetrze z pingwinem i łańcuchem choinkowym owiniętym wokół szyi, a także w „ciekawej” pozycji z Edem Sheeranem zaraz za jego plecami.

James nie boi się podejmować ryzyka i chętnie też pokazuje się fanom roznegliżowany. Najlepszym tego przykładem są zapowiedzi jego albumu „The Afterlove”. Stojący w szlafroku Blunt mówi: Hej ludzie, dawno się nie widzieliśmy. Mam wam coś wielkiego do pokazania... i nagle zrzuca szlafrok!

Na szczęście przerażenie widza szybko mija i zamienia się w gromki śmiech, gdyż James prezentuje swój album „The Afterlove” w naprawdę wielkim wydaniu.

Nie do końca wiadomo, co bardziej przyciąga fanów do Jamesa. Jego poczucie humoru na pewno jest jedną z przyczyn sympatii jaką wzbudza wokalista. W roli muzyka James Blunt radzi sobie znakomicie - hale na jego koncertach pękają w szwach. Obecnie artysta koncertuje w Australii i Nowej Zelandii, gdzie zainteresowanie jego występami jest ogromne. Również Polacy niedługo będą mieli szansę na żywo przekonać się jaki jest James Blunt i doznać tej magicznej atmosfery na własnej skórze. 

James Blunt - mistrz romantycznej ballady i agent specjalny do spraw dobrego humoru - pojawi się w Polsce już 12 maja 2018 roku w warszawskiej hali COS Torwar. Bilety można nabywać za pośrednictwem stron: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl, oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.  

 

Grrrr. Sexy. @teddysphotos

Post udostępniony przez James Blunt (@jamesblunt) Mar 5, 2017 o 7:38 PST

 

 

Happy #Christmasjumperday @savechildrenuk Pic: @TomDymond

Post udostępniony przez James Blunt (@jamesblunt) Gru 15, 2017 o 10:53 PST

Zobacz też: Sean Paul teasuje klip do „Mad Love”! Czekacie na ten teledysk?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj