News

Boogie z Twoja Twarz Brzmi znajomo – wiek, dziewczyna, zawód

Boogie z Twoja Twarz Brzmi znajomo – wiek, dziewczyna, zawód

fot. materiały własne/4FUN.TV

Boogie, nasz prezenter, jest Wam dobrze znany przede wszystkim z zespołu Łobuzy. Współautor takich hitów jak Ona czuje we mnie piniądz i Łobuz kocha najbardziej na naszej antenie prowadzi razem z Fifonem program Muzyczne Perełki.

Muzyczne Perełki możecie oglądać w każdą sobotę o 17:00 (powtórki we wtorki o 12:00 i w czwartki o 22:00), ale to nie jest jedyny program, w którym możecie aktualnie zobaczyć Boogiego. Boogie jest jedną z gwiazd, które biorą udział w polsatowym show Twoja Twarz Brzmi znajomo!

Wielka Wylewka z Łobuzami to HIT >>

Boogie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo ma już na swoim koncie wcielenie się w rolę Janusza Panasewicza, Marcina Millera z zespołu Boys, Liama Gallaghera oraz... Norbiego!

Boogie – kto to?

Boogie, a tak naprawdę Bogumił Romanowski, urodził się 28 stycznia 1987 roku w Elblągu. W tym roku skończył 31 lat.

Dla tych, którzy znają Boogiego jedynie jako dicopolowe guru, mamy informację-niespodziankę: Boogie jest bardzo dobrze wykształcony muzycznie. Bogumił Romanowski uczył się w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie perkusji dr. Piotra Biskupskiego i jest laureat I miejsca z zespołem Switch On Quintet w Międzynarodowym Konkursie Jazzowym w SiĆfok na Węgrzech w 2008 roku. Boogie wystąpił też solowo na festiwalu Crossdrumming 2008. Gra z jazzową czołówką w kraju!

Boogie ma siostrę Anię, ale to jedyne informacje jakie można wyczytać z jego obecności w serwisach społecznościowych. Wokalista dba o prywatność.

Będziecie kibicować Boogiemu w kolejnych odcinkach?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Środa dzień..golenia BRODA??? @twojatwarzbrzmiznajomo @polsatofficial #oddajciemibrode

Post udostępniony przez Łobuzy (@lobuzagram)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Raz jeszcze STO LAT @4fun.tv ‼️[email protected] A już wieczorem widzimy się w Łęczycy i Przytocznej ?

Post udostępniony przez Łobuzy (@lobuzagram)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj