News

Brad Pitt zamieszka z córką? Angelina Jolie nie jest zadowolona...

Brad Pitt zamieszka z córką? Angelina Jolie nie jest zadowolona...

fot. instagram.com/shiloh.jolie.pitt/

Brad Pitt zamieszka ze swoją córką Shiloh? Podobno nie byle gdzie, bo w rezydencji Jennifer Aniston w Kalifornii. Angelina Jolie nie jest zadowolona. Tak donoszą media amerykańskie. Sprawdzamy o co chodzi!

Magazyn Woman's Day przytoczył  anonimowych znajomych Brada Pitta i  Jennifer Aniston, którzy twierdzą, że widzieli samochody dostawcze przed domem aktorki w Kalifornii. Podobno chwilę później podjechał Pitt z Shiloh. Źródło magazynu opisuje, że aktor jest zachwycony faktem, że jego trzynastoletnia córka i Jen chcą zacieśniać więzi. Shiloh postanowiła spędzić więcej czasu z ojcem, a obecność Aniston sprawiła, że Angelin Jolie zaczęła się denerwować. Angie podobno nie może znieść, że jej były mąż wrócił do Aniston i tego, że Shiloh będzie teraz spędzać czas z Jen.

Przyjaciele znowu razem. Jennifer Aniston z przytupem wchodzi na Instagrama>>

„Dla Angie, która zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo się zbliżają, jest to najgorszy scenariusz. Nie tylko przeżyła straszny rozwód z Bradem, ale teraz traci córkę z powodu kobiety, której nie znosi” - powiedział anonimowy informator Woman's Day.

Jaka jest prawda?
Strona internetowa Gossip Cop postanowiła sprawdzić te informacje. Szybko okazało się, że plotki dotyczące Angeliny Jolie, Brada Pitta, Jennifer Aniston oraz Shiloh są nieprawdziwe. Serwis wskazuje, że nie jest prawdą, że Pitt i Aniston ponownie się zeszli, a tym bardziej, że mieszkają razem. Zauważono też, że relacje Shiloh z Jen nie mogły się zacieśniać, bo przez ostatnie kilka miesięcy sam Pitt nie spędzał dużo czasu ze swoimi dziećmi. Magazyn Woman's Day twierdzi, że trzynastolatka, wyprowadziła się do ojca. Jedna od czasu pojawienia się plotek nic takiego się nie stało.

Oscary 2020: znamy nominacje. Jest Boże Ciało!>>

Chcielibyście, że Brad znowu zaczął się spotykać z Jen?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj