News

Britney Spears: ojciec wokalistki chce 2 miliony za 'wolność' dla artystki

Britney Spears: ojciec wokalistki chce 2 miliony za 'wolność' dla artystki

Fot. YouTube.com/ABC7

Jak donoszą portale, adwokat Britney Spears twierdzi, że ojciec gwiazdy chce się wzbogacić i żąda dwóch milionów dolarów, w zamian za ustąpienie z funkcji kuratora. Przedstawiciel wokalistki złożył wniosek do sądu.

Britney Spears wolna? Wielki zwrot w historii gwiazdy! >> 

Przypomnijmy, że 12 sierpnia 2021 roku adwokat Britney Spears przekazał, że Jamie Spears postanowił zrzec się funkcji kuratora majątku córki. Jamie Spears został głównym opiekunem „księżniczki popu” w 2008 roku. 

Britney Spears: Jamie Spears chce 2 milionów dolarów odszkodowania

Pełnomocnik Britney Spears złożył do sądu w Los Angeles wniosek o natychmiastowe usunięcie Jamesa Spearsa z funkcji kuratora artystki. W piśmie przekazano, że 69-latek chce dostać około 2 miliony dolarów zadośćuczynienia za zrezygnowanie z roli kuratora. Mathew Rosengart i jego klientka uważają, że Jamie Spears próbuje wyłudzić pieniądze.

Britney Spears kończy karierę? Menadżer wydał oświadczenie >>  

Bez względu na przeszłość, pan Spears i jego otoczenie muszą przyjąć do wiadomości, że obecny stan rzeczy nie będzie dłużej tolerowany i to koniec szantażowania Britney Spears. Nie ma szans powodzenia bezczelna próba przehandlowania kurateli w zamian za dwa miliony dolarów, pomijając miliony już dotychczas zabrane z majątku pani Spears przez pana Spearsa i jego współpracowników. Jedynym honorowym, przyzwoitym i ludzkim wyjściem z sytuacji dla pana Spearsa jest natychmiastowa rezygnacja (...) – napisano we wniosku skierowanym do sądu. 

Córka Dr. Dre jest bezdomna. Raper odmówił jej pomocy >>

Na 29 września 2021 roku zaplanowano kolejną rozprawę dotyczącą Britney Spears.  

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.