News

Britney Spears pokazała synów. Jak dziś wyglądają Sean i Jayden?

Britney Spears pokazała synów. Jak dziś wyglądają Sean i Jayden?

fot. instagram.com/britneyspears

Britney Spears pokazała synów na nowym zdjęciu. Od jakiegoś czasu piosenkarka nieczęsto udostępnia zdjęcie swoich pociech, ale tym razem zrobiła wyjątek. Pozwolili jej na to sami Sean i Jayden. Zobaczcie jak teraz wyglądają.

Cole Sprouse ma nową dziewczynę! Kim jest Ari Fournier? >>

Britney Spears: synowie - wiek

Synowie Britney Spears są już wyżsi od swojej mamy. Sama artystka nie może w to uwierzyć i pokusiła się o refleksję, że „to takie szalone jak szybko czas leci”.

Britney udostępniła dwa zdjęcia ze swoimi synami, którzy są już nastolatkami. Sean ma 15 lat, a Jayden 14 lat. Jedna z fotografii jest jeszcze bardziej wyjątkowa, bo piosenkarka sama przerobiła na nim tło i dodała efektowne niebo z chmurami w kolorze ognistego zachodzącego słońca.

Brit wyjaśniła dlaczego od dłuższego czasu nie publikowała zdjęć swoich synów. Ostatnie zostało opublikowane przez artystkę w 2018 roku. Powód jest prosty - chłopcy już są w wieku, gdy chcą sami decydować o swoim wizerunku.

To takie szalone, jak szybko czas leci… Moi chłopcy są teraz tacy duzi !!!! Wiem… wiem… jest to bardzo trudne dla każdej mamy, zwłaszcza mamy z chłopcami, widząc, jak szybko dorastają !!!! […] Mam ogromne szczęście, bo moi chłopcy są gentelmenami i na dodatek są tacy dobrzy i życzliwi, że musiałem zrobić coś dobrze !!!! Nie publikowałem ich zdjęć od jakiegoś czasu, ponieważ są w wieku, w którym chcą wyrazić swoją tożsamość i całkowicie to rozumiem ... Ale zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby zrobić tę fajną edycję i zgadnijcie co .... Wreszcie pozwolili mi to opublikować !!! […] – napisała piosenkarka.

Sean i Jayden są owocem związku Britney Spears z tancerzem Kevinem Federlinem. Byli małżeństwem przez trzy lata od 2004 roku do 2007 roku, ale rozwiedli się przez zbyt imprezowy tryb życia mężczyzny. Piosenkarka jednak nie jest singielką i od 2016 roku jest w związku z trenerem personalnym Samem Asgharim.

Roksana Węgiel z krótkimi włosami. Pasuje jej taka zmiana? >>

Poniżej możecie zobaczyć nowe zdjęcie synów Britney Sprears i kilka ujęć z poprzednich lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.