Reklama
placeholder
News

bryska choruje na depresję. Szczere wyznanie artystki

bryska choruje na depresję. Szczere wyznanie artystki

https://www.instagram.com/bryska/

Reklama
Reklama
placeholder

bryska to obiecująca wokalistka młodego pokolenia, która tworzy muzykę nie tylko dla siebie, ale również dla innych artystów. Popularność przyniosły jej takie utwory jak: Mam kogoś lepszego, Odbicie czy Sennik. Piosenkarka udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu Viva, w którym poruszyła kilka bardzo ważnych i osobistych kwestii.

bryska popiera publiczne mówienie o swoich problemach, bo przecież podobne mogą one dotyczyć każdego z nas. Podkreśliła, że ciąży na niej odpowiedzialność za słowa, które wypowiada, ale ma świadomość tego, że jej głos jako osoby publicznej może wiele znaczyć. Piosenkarka jest na co dzień aktywna na portalach w mediach społecznościowych i wie, że to, co tam publikuje, odbija się szerokim echem wśród jej fanów.

bryska - depresja 

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym wokalistki. W wywiadzie dla magazynu Viva bryska przyznała, że choruje na depresję 

 Od dłuższego czasu choruję na depresję i uważam, że nie wolno się jej wypierać. Ta choroba ma w Polsce bardzo małą świadomość społeczną. Wiele osób mówi, że gdy rano wstaje i się źle czuje, twierdzi, że ma depresję. A to naprawdę coś znacznie poważniejszego.

W tym samym wywiadzie młoda artystka  wróciła też do czasów dzieciństwa i wyznała, że każde wypowiedziane słowo dotyczące jej osoby odcisnęło się na niej ogromnym piętnem, bo jest bardzo wrażliwa. Po jakimś czasie dopadły ją smutek i chroniczne zmęczenie. 

bryska schudła 50 kilogramów. Spektakularna metamorfoza piosenkarki >>

Nie wiem, kiedy dokładnie się to zaczęło. W pewnej chwili stałam się tożsama z tą chorobą. Nie pamiętałam nawet, jak wyglądało życie przed nią i nie wiedziałam, jak może być inaczej.

bryska początkowo nie miała odwagi poprosić o pomoc nie chciała też rozpocząć leczenia. Jej mama jako pierwsza dowiedziała się o prolemach córki. Wokalistka otrzymała ogromne wsparcie od swojej rodziny. 

Na sam koniec artystka dodała:  Uważam, że temat depresji czy innych chorób psychicznych jest niezwykle ważny, ponieważ dostęp do pomocy psychologicznej jest niezwykle ciężki. Mam nadzieję, że niebawem się to zmieni.

Celine Dion wraca do zdrowia? Oto jej nowa piosenka do filmu, w którym zagra! >>

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, w godzinach 12.00 – 2.00), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00).

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama