News

BrzydUla 2: tak wygląda Violetta Kubasińska! Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu

BrzydUla 2: tak wygląda Violetta Kubasińska! Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu

Fot. Instagram.com/brzydulaatvn

BrzydUla 2 już niedługo wejdzie na ekrany. Tak wygląda Violetta Kubasińska! Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu serialu.

BrzydUla WRACA! Kto zagra i kiedy drugi sezon? >> 

BrzydUla 2: o czym będzie? Obsada, data premiery

To już pewne, że powstanie kontynuacja serialu BrzydUla, który w Polsce był emitowany w latach 2008-2009. Przypomnijmy, że produkcja jest oparta na kolumbijskim formacie Brzydula

W maju, podczas live na Instagramie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem, Małgorzata Socha, czyli serialowa Violetta Kubasińska, powiedziała m.in., że akcja BrzydUli 2 będzie działa się 10 lat po wydarzeniach z ostatniej serii.

Aktorka zdradziła też, że w nowych odcinkach zobaczymy tę samą obsadę co w BrzydUli. W kontynuacji wystąpi więc nie tylko Małgorzata Socha, lecz także m.in.: Julia Kamińska Filip Bobek, Maja Hirsch, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Wacław Warchoł, Jacek Braciak, Mariusz Zaniewski i Łukasz Garlicki.

Kiedy BrzydUla 2? Premiera nowych odcinków odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu 2020 roku.

BrzydUla 2: Julia Kamińska przeszła metamorfozę! Poznajecie? >> 

BrzydUla 2: jak wygląda Violetta Kubasińska? 

Na początku czerwca w internecie pojawiło się zdjęcie „nowej" Uli Cieplak, czyli odmienionej do roli w BrzydUli 2 Julii Kamińskiej. Teraz kadrem z planu pochwaliła się Małgorzata Socha. Dzięki fotce udostępnionej na Instagramie @malgosia_socha już wiemy jak wyglądają Violetta Kubasińska i jej ukochany Sebastian (Łukasz Garlicki) 10 lat później. 

W BrzydUli 2 bohaterka grana przez Małgorzatę Sochę nadal lubi rzucać się w oczy. ;-) Viola ma krótsze różowe włosy, sukienkę w panterkę, lateksową kurtkę i łańcuch na szyi.

Z kolei Sebastian w BrzydUli 2 nosi ciemne okulary, koszulę we wzory i jasną marynarkę. W ręce trzyma nic innego jak torebkę swojej dziewczyny. ;-) 

Będziecie oglądać nowe odcinki BrzydUli?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj