Reklama
placeholder
News

Bubbletea – kim jest dziewczyna z teledysku Quebonafide i Darii Zawiałow?

Bubbletea – kim jest dziewczyna z teledysku Quebonafide i Darii Zawiałow?

Fot. YouTube.com/QueQuality

Reklama
Reklama
placeholder

Bubbletea podbija internet! Kim jest dziewczyna z teledysku Quebonafide i Darii Zawiałow? Znamy jej imię i nazwisko.

21 lipca 2020 roku na YouTube pojawił się klip do singla Bubbletea, który Quebonafide nagrał w duecie z Darią Zawiałow. Utwór pojawił się na wydanej w kwietniu 2020 roku płycie rapera – Romantic Psycho.

Teledysk do Bubbletea zrobił furorę w intenrecie! Zaledwie 2 dni od premiery obejrzano go na YouTube ponad milion razy. Tym samym wideo znalazło się na szczycie karty Na Czasie.

Oprócz Quebonafide i Darii Zawiałow w klipie do Bubbletea pojawia się dziewczyna w czerwonej sukience, która zwiedza świat w przezroczystej kuli. Kto to jest? 

Kim jest Mayu Gralińska Sakai? Pochodzenie, role, Instagram 

To Mayu Gralińska Sakai, która jest modelką, aktorką i tancerką. Ukończyła szkołę baletową. Jeszcze w trakcie nauki spróbowała swoich sił w modelingu i wzięła udział w sesji zdjęciowej do Harper's Bazaar Polska.

Kilka lat temu Mayu Gralińska Sakai pojawiła się w spektaklu Niżyński w reżyserii Michała Siegoczyńskiego, jednak widzowie mogą ją kojarzyć przede wszystkim z ról w filmach i serialach. Mayu była w obsadzie takich produkcji jak: W Głębi Lasu, Misz-Masz, czyli Kogel Mogel 3, Barwy Szczęścia, Bodo, Komisarz Alex czy M jak Miłość.

Mayu Gralińska Sakai jest pół-Polką-pół-Japonką. Jej tata jest architektem, a mama, która pochodzi właśnie z Japonii, była tancerką. Dziewczyna z teledysku do Bubbletea urodziła się w Norwegii, a kiedy miała 4 lata, przeprowadziła się z rodzicami do Warszawy. Mayu Galińska Sakai ma młodszą siostrę.

Mayu Gralińską Sakai znajdziecie na Instagramie pod nickiem @mayu__sakai.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama