Reklama
placeholder
News

Budda ujawnił dokładną datę premiery napojów DOZE. Kiedy trafią na sklepowe półki?

Budda ujawnił dokładną datę premiery napojów DOZE. Kiedy trafią na sklepowe półki?

fot. Instagram: @budda.7

Reklama
Reklama
placeholder

Napoje Buddy niebawem trafią na sklepowe półki. Wiadomo już, kiedy energetyki DOZE będą dostępne w sprzedaży.

Budda jest obecnie jednym z najlepiej zarabiających polskich twórców internetowych, który ma na swoim koncie niejedną niepowtarzalną akcję. To właśnie on zostawił pod domem dziecka skrzynię wypełnioną 100 tysiącami złotych oraz słodyczami i zorganizował loterię siedmiu aut, za sprawą której ustanowił nowy, polski rekord pod względem widzów transmisji na żywo na YouTubie. Budda nie zwalnia tempa i niedawno ogłosił, że przygotowuje dla fanów kolejną niespodziankę. Chodzi o energetyki marki DOZE, których premiera nastąpi już za kilka dni.

Budda. Dzieciak '98 z pierwszymi opiniami. Co o filmie sądzą widzowie? >>

Napoje DOZE - od kiedy w sklepach?

W środę 3 kwietnia Budda podzielił się na swoim profilu na Instagramie długo wyczekiwaną informacją na temat napojów DOZE. Youtuber dotychczas dzielił się w mediach społecznościowych nagraniami spod fabryki w Stalowej Woli, gdzie te są produkowane. Na miejscu przekazał fanom, że niebawem zorganizuje kolejną loterię, w której będzie można wygrać aż 2 miliony złotych. W najnowszym InstaStory Budda w końcu ujawnił datę premiery swoich energetyków. Okazuje się, że DOZE trafi na sklepowe półki 10 kwietnia. Energetyki będą dostępne w 11 tysiącach sklepów. Nie wiadomo jeszcze, do jakich dokładnie sieci trafią.

Budda zorganizuje kolejną loterię. Do wygrania ogromne pieniądze >>

Budda ujawni więcej szczegółów na temat napojów DOZE w swoim nadchodzącym filmie, który będzie miał premierę na jego kanale na YouTubie w sobotę 6 kwietnia o godzinie 14:00. Budda dodał też drugie InstaStory, w którym zapewnil, ze DOZE to będzie ''znacznie więcej niż sam napój''.

Czekacie na premierę napojów DOZE?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama