News

Byłe żony Wiśniewskiego ostro komentują jego rozwód. Aż tak go nie lubią?

Byłe żony Wiśniewskiego ostro komentują jego rozwód. Aż tak go nie lubią?

fot. instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez 7 lat. To był naprawdę długi i - na pozór jak widać - udany związek i wszyscy myśleli, że para w końcu doczeka się nawet potomstwa. Niestety wokalista w tajemnicy przed małżonką złożył pozew rozwodowy. Co się stało?

Dominika Tajner sama przekazała fanom tę nowinę. Wpis szybko zniknął z mediów społecznościowych, ale żona Wiśniewskiego opowiedziała o tych rewelacjach z rozmowie z WP.pl. Przyznała, że nie spodziewała się rozwodu, jest zdruzgotana i jest jej bardzo ciężko.

Podobno to występ Dominiki w Tańcu z Gwiazdami rozjuszył Michała Wiśniewskiego, który był zazdrosny o jej tanecznego partnera, Wojciecha Jeschke. Miałoby to nawet sens – w końcu para taneczna musi być ze sobą blisko – ale… Tajner pożegnała się z programem po drugim odcinku.

Kolejny rozwód Michała Wiśniewskiego nie zdziwił jego byłych małżonek – Dominika Tajner była czwartą wybranką, z którą wziął ślub. Wcześniej artysta związany był z Magdą Femme, Martą „Mandaryną” Wiśniewską i Anią Świątczak.

Mandaryna i Magda Femme nie omieszkały skomentować zachowania wokalisty. Chyba nie darzą byłego męża sympatią…

(…) napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego. Pozdrawiam – napisała Magda Femme.

Z kolei Mandaryna była mocno zdziwiona decyzją byłego męża i odniosła się do tej sprawy w nieco delikatniejszych słowach.

Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Ania Świątczak nie skomentowała jeszcze nowego rozwodu Michała, ale podejrzewamy, że jej odczucia mogą być podobne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój ulubiony odcień włosów:) by @milena_szczycinska @mirage_beautystudio

Post udostępniony przez Magda Femme (@magdafemme_official)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.