News

Były mąż Meghan Markle właśnie wziął ślub! Co o nim wiemy?

Były mąż Meghan Markle właśnie wziął ślub! Co o nim wiemy?

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Były mąż Meghan Markle niedawno wziął ślub! Co wiemy o ceremonii? Kto został nową wybranką ex-męża księżnej Sussexu? Sprawdź!

Harry i Meghan pokazali dziecko! Zobacz zdjęcia >> 

Były mąż księżnej Meghan się ożenił. Kim jest jego nowa żona?

W 2011 roku Meghan Markle wzięła ślub z producentem filmowym Trevorem Engelsonem, z którym była związana od w 7 lat. Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu i para rozwiodła się w 2013 roku oficjalnie z powodu „różnic nie do pogodzenia”.

Warto przypomnieć, że ślub Meghan Markle i Trevora Engelsona zorganizowano na Jamajce. Na przyjęciu weselnym, które trwało 4 dni, bawiło się ponad stu gości. Jak zdradził ojciec Meghan, na swoim pierwszym weselu księżna rozdawała gościom marihuanę.

Royal Baby dostało prezent od Polaków. Podobny otrzymały dzieci Kate i Williama >> 

W 2018 roku Meghan Markle została żoną księcia Harry’ego. Niedawno urodził się ich pierwszy syn – Archie Harrison. Trevor Engelson też ułożył sobie życie na nowo. Tuż po królewskim ślubie Meghan i Harry’ego producent oświadczył się nowej ukochanej. Niedawno poinformowano, że były mąż księżnej znów się ożenił.

Meghan i książę Harry ogłosili imię dziecka. Tego nikt się nie spodziewał >> 

Ceremonia odbyła się kilka dni po narodzinach Royal Baby - 11 maja 2019 roku. Ślub Trevora Engelsona i dietetyczki Tracy Kurland odbył się w rezydencji w Kalifornii i był bardzo kameralny. Mimo wszystko materiał z przyjęcia wyemitowała telewizja DailyMail. Na swój drugi ślub 42-latek założył różowy garnitur, a jego ukochana – koronkową suknię. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Duchess of Sussex will become Patron of four organisations that reflect the causes and issues with which she has long been associated including the arts, access to education, support for women and animal welfare. Her Majesty The Queen has passed on two patronages to The Duchess of Sussex –The National Theatre and The Association of Commonwealth Universities. The Queen has held the roles for 45 and 33 years respectively. Her Royal Highness will also take on Patronage of two additional charities as part of her official working portfolio – Smart Works and Mayhew. Visit the link in our bio to find out more. ? Phil Noble / Reuters

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj