News

Popularna sieciówka zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Ogłasza bankructwo

Popularna sieciówka zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Ogłasza bankructwo

Fot. Pixabay.com

Popularna sieciówka zamyka wszystkie sklepy w Polsce i ogłasza bankructwo. Do kiedy zrobimy tam zakupy? Zostało na to niewiele czasu!

Niedziela handlowa w maju. Czy 31 maja sklepy są otwarte? >> 

Camaieu wycofuje się z Polski

Jak informuje m.in. Wprost, marka odzieżowa Camaieu bankrutuje i znika z Polski. Francuska marka odzieżowa, która tworzyła ubrania i dodatki dla kobiet, była obecna na naszym rynku od wielu lat. Jej sklepy znajdowały się głownie w większych miastach Polski, ale klienci mogli też zrobić zakupy przez internet. Camaieu, które powstało w 1984 roku, prowadziło sieć butików na całym świecie – nie tylko w Polsce, lecz także m.in. w Belgii, Czechach, Rosji, Hiszpanii i na Węgrzech.

Do kiedy można robić zakupy w Camaieu? Sklepy, które znajdują się w Polsce zostaną zamknięte z końcem czerwca 2020 roku. Co ważne, już zlikwidowano sklep internetowy marki, jednak wszystkie zamówienia, które do tej pory były złożone, zostaną zrealizowane.

Wesela znów możliwe! Od kiedy, do ilu osób i jakie obostrzenia? >>

Jak podają zagraniczne media, Camaieu zamyka sklepy z powodu pandemii koronawirusa. Obroty marki miały spaść aż o… 95%, więc przedsiębiorstwo złożyło wniosek upadłościowy. W związku z tym w Polsce pracę straci ponad sto osób. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.