News

Carla Fernandes w nowym singlu. W Będzie Co Ma Być jest ogień! [WIDEO]

Fot. YouTube.com/ Carla Fernandes

Najnowszy singiel Carli Fernandes jest już dostępny. Tak jak w przypadku jej innych singli, Będzie Co Ma Być jest pełen ognia, a wokalistka jest pewna siebie i zadziorna. Zobaczcie teledysk!

Polskie Mexico - Cleo i Lexy Chaplin w najlepszym klipie tego roku? >>

Carla Fernandes - Będzie Co Ma Być

Carla Fernandes dała się już poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w The Voice Kids. Nastolatka nagrywała z zagranicznymi artystami, a jej piosenki pojawiały się na wielu playlistach New Music Friday.

Będzie Co Ma Być to kolejny przebojowy utwór po świetnie przyjętych Jungle czy Entera, nagranym w duecie z Mattem Hunterem.

Carla Fernandes ma polsko-hiszpańsko-portugalskie korzenie. Chociaż na ogół śpiewa i tworzy w języku angielskim, to tym razem po raz kolejny postanowiła zaprezentować autorski utwór po polsku. Będzie Co Ma Być to drugi po OK wydany w tym roku singiel wokalistki w języku polskim. To też jej trzecia autorska piosenka.

Honorata Skarbek: nowa piosenka Holy Grail obala mit >>

Utwór opowiada o tym, że niezależnie od tego co się dzieje, należy iść przed siebie z nadzieją, że wszystko będzie tak jak powinno być. Co nas nie zabije to nas wzmocni, proste – mówi Carla Fernandes o swoim najnowszym utworze.

Teledysk do Będzie Co Ma Być miał premierę 22 lipca 2021 roku. Powstał we współpracy z Dawidem Ziembą, odpowiedzialnym za wszystkie pozostałe klipy wokalistki.

Sama Carla zapowiada, że to nie koniec niespodzianek związanych z premierą. A już w NIEDZIELĘ 25 lipca Carla przejmie instagram @4fun.tvŚledźcie cały dzień nasze relacje, bo będzie się działo! Albo raczej Będzie Co Ma Być, ale na pewno będzie ciekawie!

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.