Reklama
placeholder
News

Partner Caroline Derpienski nie chce się z nią pokazać na zdjęciu. Czemu?

Partner Caroline Derpienski nie chce się z nią pokazać na zdjęciu. Czemu?

fot. instagram.com/carolinederpienski/

Reklama
Reklama
placeholder

Caroline Derpienski jest 22-letnią celebrytką, która swojego partnera poznała na pokazie mody. Kobieta zyskała rozgłos za sprawą swoich burzliwych komentarzy na temat polskich gwiazd, ale początkowo została zauważona przez media, gdy relacjonowała zerwanie z niespełna 60-letnim miliarderem. Obecnie zakochani mają świetny kontakt, a nawet są zaręczeni. Derpienski przyznała, że partner nie chce jednak pojawić się na zdjęciach na profilach 22-latki w social mediach. Dlaczego?

Jak Caroline Derpienski wyglądała w przeszłości? Trudno ją rozpoznać >>

Fani nie zobaczą partnera Caroline Derpienski? Celebrytka skomentowała sprawę

Caroline Derpienski często wspomina w wywiadach o swoim związku z zamożnym biznesmenem, którego poznała w dość nietypowych okolicznościach. Podobno coś między nimi zaiskrzyło trzy tygodnie po tym, jak ten, będąc w stanie nietrzeźwości, nazwał Caroline... grubą. Jego "przeprosinowy" telefon był na tyle przekonujący, że postanowili spróbować wspólnego życia.

O partnerze Derpienski wiadomo tyle, że urodził się w 1967 roku oraz jest miliarderem. Para ma za sobą dwa zerwania i Caroline chętnie dzieliła się z fanami niektórymi szczegółami na ich temat. Podczas jednego z kryzysów w związku influencerka żaliła się na InstaStory, że jej ukochany jest toksyczny i nikogo nie szanuje, choć po ich powrocie do romantycznej relacji wycofała się z dawnego stanowiska. W jednym z ostatnich wywiadów Caroline przyznała, że żałuje tego, że prasa dowiedziała się, jak wygląda jej związek "od kuchni", ale nie przeszkadza jej to, ponieważ "pomimo idealnego życia w internecie i poza nim" jest tylko człowiekiem. 

Derpienski jakiś czas temu poinformowała fanów, że wkrótce podzieli się z nimi zdjęciem swojego partnera, jednak - jak się okazało - nie będzie to możliwe. Powodem jest... podejście mężczyzny do biznesu.

Mój parter powiedział: Rób, co chcesz, możesz mówić o mnie, co robimy, jaki jestem. Tylko,  jak prosiłam go, żeby wstawić tę fotę razem, tak, jak wam obiecałam, to jednak powiedział, że to wpłynęłoby negatywnie na jego biznesy.

- wyjawiła Caroline Derpienski w wywiadzie dla Party.

Caroline Derpienski uważa, że studia "rozpraszają". Radzi Polakom, co powinni zrobić z pieniędzmi >>
 

Co uważacie o zachowaniu partnera Derpienski?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama