Reklama
placeholder
News

Caroline Derpienski żąda od Sandry Kubickiej przeprosin i 200 tysięcy. O co poszło?

Caroline Derpienski żąda od Sandry Kubickiej przeprosin i 200 tysięcy. O co poszło?

fot. Instagram: @carolinederpienski / @sandrakubicka

Reklama
Reklama
placeholder

Caroline Derpienski wydała oświadczenie po tym, jak nie otrzymała przeprosin od Sandry Kubickiej. Celebrytka zażądała od modelki 200 tysięcy złotych.

Caroline Derpienski zarzuca Anji Rubik promowanie anoreksji. Doczeka się jej komentarza? >>

Caroline Derpienski vs. Sandra Kubicka - konflikt

Sandra Kubicka niejednokrotnie wypowiedziała się na temat Caroline Derpienski, która w ostatnim czasie cieszy się znaczną popularnością w polskich mediach. Modelka stwierdziła między innymi, że celebrytkę powinien zbadać lekarz i nie rozumie, dlaczego ta jest promowana w mediach. W jednym z wywiadów Sandra Kubicka wyznała również, że w polskim szoł biznesie istnieje wiele osób, które koloryzują swoje kariery. Kubicka zarzuciła Derpienski, że sama mogła wymyślić swoje luksusowe życie w Stanach Zjednoczonych oraz zasugerowała, że celebrytka płaci za swoją promocję. Poza tym modelka stwierdziła, że śledztwo w sprawie Caroline Derpienski mógłby przeprowadzić dziennikarz Krzysztof Stanowski, który niedawno wyjawił prawdę na temat kariery Natalii Janoszek w Bollywood. 

Bollywoodzkie zero: Stanowski opublikował kolejny materiał o Janoszek. Co się w nim znalazło? >>

A dlaczego ją promujecie? (...) Bo ja wiem, dlaczego i nie wiem, czy chcecie, żebym to powiedziała. Wiem, że jest bardzo dużo portali, które biorą za to pieniądze. Więc tak naprawdę, to przedstawia, że każdy jest do kupienia w dzisiejszych czasach, można sobie karierę kupić. 

Caroline Derpienski postanowiła odpowiedzieć na słowa Sandry Kubickiej na swoim InstaStory. Celebrytka wezwała modelkę do natychmiastowego zaprzestania naruszania jej praw osobistych i zażądała przeprosin. Derpienski dodała, że jeśli Kubicka nie spełni jej prośby w ciągu 24 godzin, sprawa trafi do sądu:

Wzywam Panią Sandrę Kubicką do natychmiastowego zaprzestania naruszania moich praw osobistych w wywiadzie serwisu "Kozaczek" dn 18.08. 2023 oraz innych rozmów medialnych, przekazano i zasugerowano, jakobym miała kupować wywiady w mediach oraz w związku z materiałem video "Caroline Derpienski płaci za wywiady? Damian Glinka odpowiada", co wpływa na Mój Image, jak również oddziałuje na Opinię Publiczną w Polsce oraz poza granicami, żądam PRZEPROSIN w przeciągu 24 h od momentu publikacji tego pisma, w mediach społecznościowych należących do Pani Sandry Kubickiej - opublikowanym w formie postu/Instagram story (...) oraz PRZEPROSIN w formie mailowej, zarówno DLA MNIE, jak i DLA PORTALI, którym udzielałam wywiadów. (...) W przypadku, gdy Pani Sandra Kubicka nie przeprosi i nie zastosuje się do wyżej wymienionych żądań w przeciągu 24 h, to sprawa zostanie skierowana do sądu po upływie powyższego okresu, a kwota, o którą wystąpię i zostanie zasądzona, zostanie przekazana w całości na rzecz "Fundacja TVP". 

Caroline Derpienski żąda 200 tysięcy złotych

Sandra Kubicka do tej pory nie przeprosiła Caroline Derpienski. W związku z tym celebrytka wydała na swoim InstaStory kolejne oświadczenie, w którym ogłosiła, że żąda od modelki 200 tysięcy złotych, które zostaną przekazane wyżej wspomnianej fundacji:

W związku z upłynięciem 24 h w ciągu kilku dni sprawa trafi do sądu. Moje żądanie na rzecz fundacji wspierającej polskie rodziny oraz osoby z niepełnosprawnościami wynosi 200 tysięcy polskich złotych.

Sandra Kubicka nie odpowiedziała jeszcze na oświadczenie Caroline Derpienski. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama