Reklama
placeholder
News

Caroline Derpienski przerabia swoją twarz nawet… w wywiadzie?

Caroline Derpienski przerabia swoją twarz nawet… w wywiadzie?

fot. Instagram: @carolinederpienski

Reklama
Reklama
placeholder

Caroline Derpienski na początku września udzieliła wywiadu Kubie Wojewódzkiemu. Wielu internautów jest przekonanych, że influencerka przerobiła screeny z jego programu. 

Kim jest Caroline Derpienski z programu Kuby Wojewódzkiego? ''Jestem ikoną Polaków'' [CYTATY, WIDEO] >>

Caroline Derpienski przerobiła zdjęcia z wywiadu?

Caroline Derpienski była pierwszym gościem w 34. sezonie programu Kuba Wojewódzki. Influencerka i modelka, która jakiś czas temu przeprowadziła się do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych i postanowiła namieszać w polskim show biznesie, wystąpiła u boku Marcina Hakiela. Wywiad Caroline Derpienski przyciągnął przed telewizory wielu internautów. Niedługo przed emisją odcinka w mediach społecznościowych pojawiła się jego zapowiedź, a sama Caroline Derpienski opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjecia z fragmentów wywiadu. Wielu internautów zwróciło uwagę na to, że zdjęcia wyglądają tak, jakby zostały wyretuszowane. Caroline Derpienski wcześniej przyznała w wywiadzie dla Pudelka, że często przerabia swoje zdjęcia, zanim podzieli się nimi w internecie i nie uważa tego za powód do wstydu:

Uwielbiam, polecam [przerabiać zdjęcia]. Słuchajcie kochani, zawsze chciałam to powiedzieć. Ja spędzam kilka godzin na makijażu, na włosach, wiecie, jak wyglądam. Też mam lustro, sama widzę i jestem zadowolona, jak wyglądam. Ale na przykład zdjęcia z wybiegu, jak idę po wybiegu, to często to światło jest od góry, gdzie po prostu są plamy na twarzy, albo rzęsy rzucają cień i mam wory pod oczami, których w lustrze nie mam. Zdjęcia strasznie przekłamują rzeczywistość, jesli chodzi o światło. Też większość fotografów w Stanach nie ma talentu, jeśli chodzi o robienie zdjęć, więc muszę sobie pomóc Photoshopem. Ja się tego nie wstydzę, wiecie jak wyglądam na żywo.

Caroline Derpienski zarzuca Anji Rubik promowanie anoreksji. Doczeka się jej komentarza? >>

Wielu interanautów zgodziło się, że Caroline Derpienski prawdopodobnie przerobiła nawet screeny z zapowiedzi swojego wywiadu i polubiło następujący komentarz:

To uczucie gdy nawet screeny z wywiadu obrabiasz w PS ….😂

Jedna z internautek odpowiedziała na to:

To samo pomyślałam 😂😂😂 whyyyy

Zdjęcia z wywiadu z Kubą Wojewódzkim, które Caroline Derpienski dodała na swój profil na Instagramie, możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama