News

Celine Dion choruje. Co z koncertami w Polsce w 2022?

Celine Dion choruje. Co z koncertami w Polsce w 2022?

fot. Wikimedia Commons/Yoyo76300

Celine Dion odwołuje koncerty z powodu kłopotów ze zdrowiem. Według doniesień, wokalistka jest poważnie chora.  Co z jej koncertem w Polsce w 2022 roku?

The Weeknd – koncert w Polsce 2022 ODWOŁANY! Jest oświadczenie >>

Celine Dion – koncerty odwołane. Co się dzieje z jej zdrowiem?

Artystka ogłosiła, że jest zmuszona odwołać swoje występy zaplanowane na listopad i początek 2022 roku.5 listopada 53-letnia piosenkarka miała rozpocząć współpracę z jednym z teatrów w Las Vegas.

Niestety, Celine Dion nie może przygotowywać się do koncertów przez silne skurcze mięśni. W oświadczeniu napisano, że gwiazda jest pod opieką lekarzy.

Jestem załamana. Razem z moją ekipą pracowaliśmy nad nowym show od ośmiu miesięcy. To, że nie dojdzie do listopadowej premiery, budzi mój smutek, którego nie umiem wyrazić słowami. Bardzo źle się z tym czuję, że zawiodłam swoich partnerów. Jest mi szczególnie przykro, że rozczarowałam fanów, którzy przygotowywali się na przyjazd do Las Vegas. Teraz muszę się skupić na powrocie do zdrowia… Chcę mieć to za sobą możliwie szybko – przekazała fanom Celine Dion.

Adele – Easy On Me to jej pierwszy singiel od 6 lat >>

Celine Dion – koncerty. Wystąpi w Polsce?

W 2020 roku artystka miała ruszyć w trasę koncertową Courage World Tour, która miała promować album Courage. Wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii COVID-19.  

Koncerty Celine Dion w Polsce są planowane 18 czerwca 2022 roku w Łodzi i 19 czerwca 2022 roku w Krakowie. 

Od managementu otrzymaliśmy informację, że sytuacja dotyczy najbliższych występów Celine Dion. Piosenkarka ma zawitać do Polski w czerwcu i żaden z tych koncertów nie jest zagrożony – cytuje komunikat organizatora koncertu Celine Dion w Polsce serwis TVN24.  

Mamy nadzieję, że Celine Dion szybko wróci na scenę. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.