Reklama
placeholder
News

Nowy klub w Warszawie otwiera swoje podwoje. CHATON WARSAW z najbardziej elitarną rozrywką

Nowy klub w Warszawie otwiera swoje podwoje. CHATON WARSAW z najbardziej elitarną rozrywką

fot. materiały partnera

Reklama
Reklama
placeholder

25 i 26 listopada na Foksal 19 w Warszawie swoje podwoje otworzy CHATON WARSAW. To magiczne miejsce ma łączyć piękno, sztukę, zabawę i … emocje. Co nowe miejsce na mapie Warszawy oferuje klientom? 

Na weekend otwarcia CHATON WARSAW zaprasza od 20:00 na DINNER SHOW. Apetyt na wykwintne dania, przygotowane specjalnie na ten weekend, pobudzą topowi piosenkarze, tancerze i akrobaci. 

Po kolacji od północy rozpoczną się klubowe szaleństwa w towarzystwie czołowych DJów.

CHATON WARSAW - 25 LISTOPADA 2022. Kto wystąpi?

Victor Ole (Barcelona)
Roberto Seviliano (Barcelona)
GIGEE (Paryż)
Maxx (Poznań)

Gwiazdą wieczoru będzie B Jones (Ibiza). Fani muzyki elektronicznej mogli podziwiać jej kunszt na głównej scenie tegorocznego festiwalu Tomorrowland, a jej wersja piosenki Bella Ciao od miesięcy nie schodzi z playlist stacji radiowych. 

CHATON WARSAW - 26 LISTOPADA. Kto wystąpi?

Victor Ole (Barcelona)
Roberto Seviliano (Barcelona)
Alexandre Silva (Lizbona)
Maxx (Poznań)

Gwiazdą soboty będzie DJ Mickey Dastinz (Ibiza) i jego wyjątkowy projekt MASAKA AFRICANA.

Weekend otwarcia to dopiero przedsmak. Już wkrótce więcej informacji znajdziecie na stronie klubu

CHATON WARSAW – adres klubu

Ul. Foksal 19
00-372 Warszawa

Historyczna kamienica przy Foksal 19 w Warszawie już w XIX wieku była miejscem spotkań warszawskiej elity. Wieczory towarzyskie spędzali tu Prus, Sienkiewicz czy Żeromski. 

CHATON WARSAW klub - informacje

Na 3 poziomach CHATON WARSAW każdy znajdzie coś dla siebie.  

Na dole znajduje się restauracja EMERLD, która zaprasza do spróbowania smaków z najdalszych zakątków świata, wyczarowanych z lokalnych, sezonowych produktów. Za menu odpowiadają Angel Abadia – twórca restauracji hiszpańskich, włoskich czy peruwiańskich - oraz Adam Drężek – jeden z najzdolniejszych szefów kuchni w Polsce. Można tu spędzić wieczór przy wykwintnej kolacji albo nieco leniwe, niedzielne popołudnie na brunchu.

Na pierwsze piętro powinni udać się wszyscy, którzy szukają spokojnego, wysublimowanego sposobu na spędzenie wolnego czasu. W CIGAR ROOM w chłodnych humidorach czekają słynne marki cygar: Cohiba, Padrón, Romeo y Julieta czy Davidoff, które idealnie komponują się ze szklaneczką wyśmienitej whisky, brandy albo rumu. 

Wieczory i noce w CHATON WARSAW to prawdziwa celebracja życia. W każdą środę, piątek i sobotę miłośnicy sztuki będą się bawić na najwyższym poziomie na DINNER SHOW. To idealne połączenie muzyki, tańca, akrobacji i wykwintnej kuchni. 

Na klubowej scenie CHATON można spodziewać się najlepszych DJów z całego świata. Swój przyjazd już planują Bob Sinclair, Benny Benassi, Nicki Romero, David Morales i wielu innych. 

Dopełnieniem tego wyjątkowego miejsca jest DIAMOND VIP ROOM. Tutaj Wy rządzicie. Jeżeli szukacie eleganckiego i dyskretnego miejsca na spotkanie biznesowe, randkę albo rodzinną imprezę, to dobrze trafiliście. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama