Reklama
placeholder
News

Cleo dogryza Donatanowi za współpracę z Ekipą? 'Szkoda, że nie znalazłeś dla mnie czasu'

Cleo dogryza Donatanowi za współpracę z Ekipą? 'Szkoda, że nie znalazłeś dla mnie czasu'

Fot. Instagram.com/cleo_don

Reklama
Reklama
placeholder

Cleo dogryza Donatanowi za współpracę z Ekipą? Wokalistka opublikowała post, który może zaskoczyć. Producent odpowiedział.

Antek Królikowski wspomina swój pierwszy raz. "Za wcześnie" >> 

Nie jest tajemnicą, że Donatan pracował z Ekipą Friza przy płycie Sezon 3. Swój wkład w powstanie albumu mają też m.in. Cleo, B.R.O i Jacek „Jacuś” Pala.

Jeszcze przed oficjalną premierą krążek osiągnął ogromny sukces. Jest nazywany „prawdopodobnie najgłośniejszym debiutem na polskim rynku wydawniczym w 2021 roku”.  

Niedawno Donatan wrzucił na profil na Facebooku zdjęcie, na którym Friz wręcza mu karton banknotów. Na „pieniądzach” można zobaczyć wizerunek Cleo. 

Ta nieskrywana radość Ekipy przy płaceniu za moją pracę producenta i producenta wykonawczego to coś piękniejszego od pieniędzy. Sukces "dowieziony" - EKIPA nr 1 na OLIS, nr 1 na YouTube, nr 1 w sprzedaży. Rynek muzyczny znudził mi się już w 2015, działam tu z doskoku, bo zajmuję się innymi rzeczami, ale dobrze jest raz na jakiś czas wrócić i pokazać, że tatuś dalej potrafi! – napisał Donatan.

Cleo dostała ekskluzywny prezent od Donatana. 'Złoty a skromny!' >> 

Cleo komentuje zdjęcie Donatana i Friza

Wpis producenta skomentowała Cleo. Piosenkarka zasugerowała, że muzyk był tak zajęty projektami z Karolem Wiśniewskim, że nie znalazł czasu na wyprodukowanie singla dla niej.

Ojj, DON, szkoda że nie znalazłeś dla mnie czasu na wyprodukowanie kawałka, o który proszę Cię od ponad pół roku. Dałabym Ci jeszcze więcej banknotów z moja podobizną. Byłeś taki zajęty, że wszędzie wysyłałeś swojego "niedożywionego" sobowtóra, ciekawe czy wiedzą że prawdziwego Donatana mogli nie widzieć ani razu – czytamy.

Nie chciałem się wypowiadać...ale korci mnie jak zwykle. Pasuje nagrać disa z Ryśkiem i z Edytą. Co do sobowtóra to trudno jest być w dwóch miejscach na raz - i tylko jeden umie robić bity – odpowiedział jej artysta.

Blanka Lipińska krytykuje Włochy. Michele Morrone ostro zareagował >>  

Jakiś czas później jeden z fanów zapytał Cleo „o co chodzi z Donatanem”.

Nie mogłam się o bit doprosić… - odpisała gwiazda w Q&A. 

Myślicie, że to koniec współpracy tego duetu? 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama