Reklama
placeholder
News

Cleo pokazała niespodziankę od Donatana. Co postawił na jej tarasie?

Cleo pokazała niespodziankę od Donatana. Co postawił na jej tarasie?

fot. pixabay.com fot. instagram.com/cleo_don/

Reklama
Reklama
placeholder

Donatan ostatnio wyjawił, co podarował Cleo na 40. urodziny. Producent muzyczny zaplanował wielką akcję w tajemnicy.

W 2022 roku piosenkarka otrzymała od niego działkę budowlaną w Bukowinie Tatrzańskiej. Co dostała od niego tym razem?

Cleo bez kucyka w naturalnych włosach. Duża zmiana? >>

Donatan sprawił Cleo niecodzienny prezent. Co dostała?

15 stycznia 2024 roku Donatan pochwalił się za pośrednictwem Facebooka informacją o tym, jaką niespodziankę przygotował dla Cleo z okazji urodzin. 39-latek postanowił zamontować na jej tarasie ogromne jacuzzi. Piosenkarka miała być nieświadoma jego działań, akurat przebywając w trasie koncertowej.

Donatan opisał ten skomplikowany proces jako "prezentowe mission impossible". Jego post skomentowała sama piosenkarka wyznając, że faktycznie nie spodziewała się tego "podstępu". Cleo odniosła się do niespodzianki również na swoim instagramowym profilu i udostępniła swoje zdjęcia w niedawno otrzymanym jacuzzi. 

To była najbardziej skomplikowana akcja niespodziankowa, jaką organizowałem!  Prezentowe mission impossible, podczas którego w tajemnicy przed Cleo zamontowałem na jej tarasie piękne jacuzzi. Nie byłoby to problemem, gdyby nie to, że jacuzzi jest za duże, żeby dostarczyć je windą lub wnieść schodami na taras... na 10. piętrze.

Akcję podzieliłem na dwa etapy:

1. Pod pretekstem prac konserwacyjnych systemów rekuperacyjnych, moja ekipa budowlana wykonała instalację elektryczną i wodną na tarasie.
2. Po zdobyciu zgód i zezwoleń, podczas nieobecności Cleo, za pomocą dźwigu samochodowego dostarczyliśmy jacuzzi na taras i dokonaliśmy instalacji.
Po czym... niczego niespodziewająca się Cleo wróciła z trasy i zauważyła niespodziankę na swoim tarasie.

PS: Musieliśmy je ustawić w odpowiednim miejscu, gdyż taras ma około 100m2, i gdyby postawić za daleko, mogłaby nie zauważyć.

Przypominamy, że Donatan i Cleo są zgranym duetem, kojarzonym m.in. z piosenką My Słowianie, która została wykonana podczas 59. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji i zajęła 14. miejsce. 4 listopada 2023 roku artyści obchodzili 10-lecie utworu.

Chcielibyście dostać taki prezent?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama