News

Coachella: pożar i eksplozja na festiwalu! Co się stało?

Coachella: pożar i eksplozja na festiwalu! Co się stało?

fot. materiały prasowe

Trwa jeden z największych festiwali muzycznych świata! Festiwal Coachella po raz kolejny przyciągnął największe gwiazdy – za nami pierwszy weekend festiwalu, drugi weekend zapowiada się równie obiecująco.

Coachella Valley Music and Arts Festival odbywa się co roku w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado w Kalifornii. Początki festiwalu sięgają 1999 roku. Od 2001 roku festiwal co roku staje się „świątynią muzykomaniaków”, a od kilku lat jest organizowany w dwóch turach. To oznacza, że Ci sami wykonawcy pojawiają się zarówno podczas pierwszego weekendu, jak i drugiego.

Bars And Melody śpiewają 7 Rings Ariany Grande! [WYKOŃCZ TO] >>

Coachella – line up 2019 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów muzyki. Wystąpili m.in. Ariana Grande, Billie Eilish, Selena Gomez, J Balvin i wielu, wielu innych.

Nie obyło się jednak bez poważnego incydentu. Podczas festiwalu Coachella miała miejsce bardzo niebezpieczna sytuacja.

Coachella – pożar

Jak donoszą zagraniczne media, podczas występu DJ-a Snake’a wybuchł pożar w pobliżu pryszniców i obiektów kempingowych. Zgromadzeni słyszeli również kilka eksplozji spowodowanych pożarem.

Lana Del Rey: koncert w Polsce potwierdzony! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >>

Kalifornijska policja skomentowała sytuację - zapaliła się mobilna kabina prysznicowa, na razie nie wiadomo w jaki sposób doszło do zapalenia. Ogień został szybko opanowany i na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj