News

Coca-Cola x Local Heroes: wyjątkowa kolekcja do wygrania w loterii!

Coca-Cola x Local Heroes: wyjątkowa kolekcja do wygrania w loterii!

fot. materiały prasowe

Coca-Cola połączyła siły z modową marką Local Heroes! Swoją premierą miała wyjątkowa kolekcja ubrań inspirowana kultowym napojem.

Local Heroes x Coca-Cola

Kultowy napój Coca-Cola stał się głównym motywem najnowszej kolekcji ubrań, stworzonej przez Local Heroes. Jedna z najpopularniejszych marek streetwearowych w Polsce zaprojektowała limitowaną linię ubrań, która czerpie inspirację z anglojęzycznego hasła marki Coca-Cola #ExpressYourTaste, jako analogii do wyrażania siebie poprzez swój styl. 

Projekty Local Heroes są zawsze wyjątkowe, zaskakujące i wbrew przyjętym konwencjom, dlatego mają zwolenników wśród indywidualistów, którzy poprzez swój ubiór pragną wyrażać siebie. Podobnie jak hasło kampanii Coca-Cola – Express Your Taste - najnowsza kolekcja ma zachęcać do bezpośredniego komunikowania swojego sposobu myślenia.

Koncerty 2020 w Polsce. Taylor Swift, Harry Styles, Camila Cabello, kto jeszcze? [LISTA AKTUALIZOWANA] >>

Coca-Cola x Local Heroes - loteria

Ubrania i akcesoria z kolekcji będą dostępne wyłącznie jako nagrody w loterii konsumenckiej – każdy będzie miał szansę na wygranie ich już od 2 marca! 

Kolekcję będzie można zobaczyć w 180 punktach w Polsce – w tym celu Coca-Cola nawiązała partnerstwo z multibrandową siecią salonów Sizeer. Jest to przestrzeń, która idealnie wpisuje się w ducha kampanii i przyciąga osoby kochające streetwear, stawiające na indywidualizm i różnorodność. W Sizeer od lat są dostępne najlepsze sneakersy i ubrania, dystrybuowane zarówno w największej w Polsce sieci sklepów stacjonarnych, jak i rozbudowanym sklepie online.

Pamiętacie Jaśka z BrzydUli? Teraz ma 28 lat i jest jeszcze przystojniejszy >>

Dlatego już od marca, wyłącznie w 180 lokalizacjach Sizeer, powstaną dedykowane ekspozycje z elementami kolekcji Coca-Cola x Local Heores, a zwycięzcy loterii konsumenckiej właśnie w placówkach Sizeer będą mogli odebrać swoje wygrane.

Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z takimi partnerami. Kolekcja, która powstała w wyniku wspólnych działań, jest oparta na wartościach, które podzielamy (…). Tegoroczna kooperacja zaostrzyła nasz apetyt na kolejne projekty, widzimy jak duży wpływ miała marka Coca-Cola na popkulturę również w Polsce. Narodziło się wiele pomysłów, które mamy nadzieję zrealizować w przyszłości – powiedziała Urszula Czerniawska, brand manager Coca-Cola.

Coca-Cola x Local Heroes - kolekcja

W skład kolekcji Coca-Cola x Local Heroes wchodzi siedem elementów: dwa t-shirty, dwie bluzy, kurtka bomberka, skarpetki oraz nerka. 

Pojawiające się na ubraniach wzory, w tym duże, intensywnie zabarwione płomienie, nawiązują do wizji marek, których celem jest zachęcanie do przełamywania barier i eksponowania indywidualnego poczucia estetyki. Local Heroes opracowując projekty, inspirowało się różnymi wariantami logotypu marki. Cała kolekcja nawiązuje do ponadczasowego stylu vintage, rodem z lat 90.

Julia z t.A.T.u już tak nie wygląda. Co się z nią stało? >>

Premiera kolekcji odbyła się 27 lutego 2020 roku na parkingu przy ul. Woronicza w Warszawie. Lokalizacja imprezy, atrakcje oraz atmosfera, tworzona dzięki muzyce i scenografii, sprawiły, że event w stu procentach oddał charakter kolekcji i podkreślił ważne dla Local Heroes i Coca-Coli przesłanie: #ExpressYourTaste.

Podczas wydarzenia nie zabrakło twarzy kampanii: Karoliny Pisarek, Nikodema Rozbickiego i Smolastego – indywidualistów z różnych obszarów kultury. Influencerów łączą światy ważne dla marki: mody, filmu oraz muzyki. Każdy z nich przyciąga zainteresowanie setek tysięcy osób. Na potrzeby kampanii z influencerami zrealizowano sesję zdjęciową.

Wyjątkowość projektu podkreśla limitowany charakter kolekcji, którą zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie. (…) Wierzymy, że za sprawą konkursu ułatwimy odbiorcom wyrażanie siebie na co dzień, a ubrania naprawdę podkreślą cechy charakteru zwycięzców – powiedziała Karolina Słota, dyrektor kreatywny Local Heroes.

Już od 2 marca ubrania i akcesoria będzie można wygrać w loterii konsumenckiej. Zgłoszenia odbywać się będą przez Messengera Coca-Cola. 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s a match 🖤

Post udostępniony przez LOCAL HEROES (@localheroes)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cocacolapolska x @localheroes almost here...🧨

Post udostępniony przez LOCAL HEROES (@localheroes)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mam dla Was naprawdę niesamowitą niespodziankę! 🎁🎉Jak już wiecie, zostałam ambasadorka @cocacolapolska 😍 i już nie mogę się doczekać, zeby Wam pokazać spot, który niedawno nagraliśmy 🎥 Jeśli oglądaliście moje instastories, to już wiece, że wczoraj była premiera najnowszej, LIMITOWANEJ kolekcji ubrań @cocacolapolska x @localheroes . 🤩 Ubrania można zobaczyć tylko w @sizeer i zdobyć wyłącznie od 2.03. kupując limitowaną puszkę i wpisując kod spod zawleczki w messengerze Coca-Coli. 😎Od razu wiadomo czy się wygrało. Także moi drodzy! POWODZENIA i smacznego! 😍�PS. Ubrania będą do odebrania w Sizeer. #cocacolapolska #expressyourtaste

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.