News

Coldplay w Polsce 08.07.22 - akcja fanów. Co przygotowali?

Coldplay w Polsce 08.07.22 - akcja fanów. Co przygotowali?

fot. youtube.com/Coldplay

8 lipca 2022 roku na Stadionie Narodowym odbędzie się koncert zespołu Coldplay w ramach trasy koncertowej „Music of the Spheres World Tour”. Jaką akcję przygotowali polscy fani?

Audioriver 2022 – line up, kto wystąpi, bilety >>

Coldplay 8.07.2022 – akcja fanów

Akcje fanów na koncertach stały się w ostatnich latach dość popularne. Uczestnicy wydarzenia czasami chcą w ten sposób przekazać coś ważnego, ale także uczynić wydarzenie wyjątkowym dla wykonawcy i podziękować mu za występ. 

Podczas ósmego występu zespołu Coldplay na terenie Polski, fani postanowili zorganizować specjalną akcję podczas utworu „Human Heart”. Pomysłodawcy wystosowali do innych uczestników koncertu wydarzenia apel w mediach społecznościowych, by w czasie wykonywania tego utworu podnieść w górę przygotowane wcześniej papierowe serca. Ma to być sposób na wyrażenie miłości, jaką fani darzą twórczość zespołu. 

Pomysłodawcy akcji zachęcają jednak do kreatywności w swoich projektach i ozdabiania serc, podpisywania ich czy podświetlania:

Możecie je przyozdobić, jak chcecie, zrobić je tycie lub KOLOSALNE, możecie napisać, że należy do was (np. Ania’s Heart) lub po prostu podświetlić je od spodu telefonem, żeby wyglądało jak migocząca gwiazdka. Oczywiście serca mogą być papierowe, dmuchane, pluszowe. JAKIEKOLWIEK! Byle miały kształt serca. Nie ograniczajmy się.

Opener 2023 - są daty kolejnej edycji festiwalu w Gdyni >>

Coldplay – koncert

Koncert Coldplay odbędzie się 8 lipca 2022 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jako support wystąpią Mery Spolsky oraz HER Music.

Coldplay – koncert: utrudnienia w Warszawie

Zgodnie z informacjami warszawskiego Ratusza, w godzinach 16.30-20.45 z ruchu wyłączony zostanie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński oraz al. Stanów Zjednoczonych, Wał Miedzeszyński, Afrykańska i Bora-Komorowskiego. Ograniczenia nie dotyczą pojazdów z identyfikatorami Saskiej Kępy, taksówek, pojazdów ZTM oraz jednośladów.

Zakończenie koncertu zaplanowane jest na godzinę 22.30.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 2
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.