News

Pogrzeb Coolio: zostanie spełniona prośba artysty?

Pogrzeb Coolio: zostanie spełniona prośba artysty?

fot. YouTube.com/BBC News

Coolio zmarł nagle 28 września 2022 roku. Raper znany z przeboju Gangsta's Paradise miał 59 lat. Media obiegła wiadomość, że Coolio nie będzie miał pogrzebu.

Coolio nie żyje. Nagła śmierć wykonawcy Gangsta's Paradise >> 

Przypomnijmy, że informowano, że Coolio został znaleziony nieprzytomny w łazience w domu przyjaciela w Los Angeles. Policja wszczęła śledztwo w sprawie okoliczności śmierci i wstępnie miała wykluczyć udział osób trzecich. 

Coolio – przyczyna śmierci

Po tym jak służby medyczne przyjechały na miejsce, w którym znaleziono Coolio, miały ustalić, że u mężczyzny mogło dojść do zatrzymania akcji serca. Menadżer artysty przypuszcza, że prawdopodobnie zmarł on na zawał serca. Pojawiły się też doniesienia o tym, że Coolio zmagał się z astmą, która mogła doprowadzić do chorób układu krążenia.

Coolio – pogrzeb

Partnerka Coolio powiedziała, że nie zorganizuje ceremonii pogrzebowej, bo raper sobie tego nie życzył. W rozmowie z Daily Mail Mimi Ivey mówiła, że Coolio zostanie poddany kremacji.

Karol Rojczyk nie żyje. Raper Real/Sajko miał tylko 19 lat >>

Coolio tak naprawdę nazywał się Artis Leon Ivey Jr. On i Mimi Ivey nie byli małżeństwem, ale kobieta przyjęła nazwisko partnera.

Jeśli spotykał się z innymi kobietami, wiedziałam o tym. Niczego przede mną nie ukrywał. Rozmawialiśmy o wszystkim – zdradziła Mimi Ivey w Daily Mail.

Coolio – żona, dzieci

W latach 1996-2000 Coolio był mężem Josefy Salinas. PAP podaje, że raper miał z żoną czworo dzieci, doczekał się też sześciorga potomstwa z innymi kobietami.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.