Reklama
placeholder
News

Critics Choice Awards 2024: kreacje gwiazd. Billie Eilish znów w 'akademickim' wydaniu

Critics Choice Awards 2024: kreacje gwiazd. Billie Eilish znów w 'akademickim' wydaniu

fot. YouTube/Dua Lipa/ fot. Facebook/Critics Choice Awards/ fot. YouTube/ Billie Eilish/

Reklama
Reklama
placeholder

14 stycznia 2024 roku odbyła się 29. ceremonia wręczenia nagród Critics Choice Awards. Nietrudno było przewidzieć wybór krytyków, którzy wyłonili już najlepsze filmy i seriale zeszłego roku. Nagrodę otrzymał m.in. film Oppenheimer, wyróżniono scenariusz Grety Gerwig i Noaha Baumbacha do Barbie, a Emma Stone po raz kolejny w tym roku zgarnęła statuetkę jako najlepsza aktorka.

Jak się okazuje, kreacje niektórych gwiazd z czerwonego dywanu były dość "przewidywalne".

Critics Choice Awards 2024: lista zwycięzców >>

Critics Choice Awards 2024 - stylizacje gwiazd

Ceremonia była kolejną okazją dla zagranicznych gwiazd do zaprezentowania swoich wyszukanych strojów. W czym pokazali się na imprezie m.in. Billie Eilish, Dua Lipa, Lenny Kravitz i Pedro Pascal?

Dua Lipa 

Mówi się często, że na czerwony dywan nie powinno się zakładać czerwonych ubrań. Całe szczęście Dua Lipa nie posłuchała tej rady i zjawiła się na ceremonii "cała na czerwono". W tym kolorze była jej długa, falowana sukienka, kolczyki, a nawet włosy. 

 

 

Pedro Pascal 

Aktor postawił na prostą elegancję zakładając beżowy komplet i ortezę stabilizującą w tym samym kolorze. Jako dodatek wybrał duże okulary, a do zdjęć pozował zmieniając ułożenie drugiej, sprawnej ręki.

 

 

Billie Eilish 

Billie Eilish, podobnie jak na ostatniej ceremonii wręczenia Złotych Globów, wybrała strój "akademicki". Piosenkarka ubrała się w sięgającą aż do podłogi białą koszulę oraz czarną, sztywną sukienkę. Ponownie za akcesorium "robiły" oryginalne okulary.

 

 

Tom Holland

Aktor zdecydował się na elegancki i nieskomplikowany "look". 27-latek pojawił się na ceremonii w brązowym garniturze i łososiowej koszuli.

 

 

Lenny Kravitz

Amerykański muzyk wybrał czarną marynarkę o nietypowym, nowoczesnym kroju. Jego szyję zdobiły liczne złote i srebrne naszyjniki, w tym wyjątkowo rzucający się w oczy krzyż.

 

 

Bella Ramsey

Aktorka zapozowała na ściance w kwiecistym garniturze i pasujących do całości butach. 20-latka założyła też dobrany kolorystycznie krawat w paski.

 

 

Kieran Culkin

41-latek, który zwyciężył w kategorii "Najlepszy aktor w serialu dramatycznym", zaprezentował się w błękitnym garniturze i białej koszuli.

 

 

Emma Stone

Zwyciężczyni kategorii "Najlepsza aktorka" ubrała na tę okazję długą, czarną sukienkę o nietypowym ułożeniu z przodu. Wybrała także srebrną, subtelną biżuterię.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama