News

Cyber Marian: mamy teledysk do Wąs Wąs Wąs! Będzie hit?

Cyber Marian: mamy teledysk do Wąs Wąs Wąs! Będzie hit?

YouTube.com/Cyber Marian

Cyber Marian postanowił poszerzyć swoje artystyczne horyzonty. Znany youtuber nagrał przeróbkę piosenki Wąs Wąs Wąs (JAJA COVER).

Cyber Mariana przerobił swój kawałek Wąs Wąs Wąs i nagrał do niego teledysk, a wspomógł go w tym youtuber Chwytak. Nowy klip powstał w słusznej sprawie!

Cyber Marian i Chwytak wspierają w ten sposób akcję Movember. O co chodzi w tej akcji?

Movember 2018

W listopadzie odbędzie się 5. edycja akcji Movember w Polsce. Celem tego międzynarodowego ruchu jest zwiększanie świadomości na temat chorób nowotworowych wśród mężczyzn. W ramach kampanii w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Katowicach oraz Gdyni odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne.

Jak co roku, w listopadzie mężczyźni na całym świecie zapuszczają wąsy, by sprowokować do rozmowy o raku jąder i prostaty. W ten sposób pomysłodawcy akcji chcą uświadamiać, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia. W ramach polskiej kampanii Movember od 2 listopada do 2 grudnia w sześciu miastach zorganizowane zostaną darmowe badania USG jąder, a także – po raz pierwszy – badania poziomu PSA, czyli tzw. markera nowotworowego prostaty.

Tegoroczna akcja jest trzecią edycją bezpłatnych badań dla mężczyzn w Polsce, zrealizowaną wspólnie przez Fundację Kapitan Światełko, Nationale-Nederlanden, Bayer Polska i Diagnosis S.A. Jej ambasadorami w tym roku są znani youtuberzy Cyber Marian i Chwytak oraz kierowcy rajdowi Kamil Winnicki i Filip Nivette.

Wspólnie promują oni kampanię Movember Polska 2018 w teledysku do nowej wersji piosenki Wąs Wąs Wąs Cyber Mariana w reżyserii Mateusza Głowackiego.

Zobaczcie klip Cyber Mariana – będzie z tego przebój? 😊

Wy też możecie wesprzeć akcję Movember! Sprawcie sobie najlepsze gadżety i koszulki >>

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj