News

Team X: Czarek Nykiel to rodzina Natalii Nykiel? Zobaczcie co o nim wiemy!

Team X: Czarek Nykiel to rodzina Natalii Nykiel? Zobaczcie co o nim wiemy!

Fot. Instagram.com/czaronykiel/natnykiel

Czarek Nykiel to rodzina Natalii Nykiel? Zobaczcie co wiemy o członku projektu Team X 2! Coś Was zaskoczyło?

Team X 2 – kim są członkowie nowego składu? >> 

Pod koniec 2020 roku poznaliśmy nowy skład Teamu X. W reaktywacji projektu, który powstał w 2019 roku z inicjatywy Stuu, wzięło udział ośmiu influencerów. W ich gronie jest m.in. Czarek Nykiel, który jest nazywany polskim Justinem Bieberem! ;-) 

Czarek Nykiel – wiek, TikTok

Cezary Nykiel ma prawdopodobnie 18 lat. Największą popularność przyniosła mu działalność na TiToku. Profil, na którym publikuje krótkie filmiki obserwuje w tej chwili ponad 3 miliony osób!

Czarek Nykiel – dziewczyna

Nie wiadomo czy serce Czarka jest zajęte. Mówiło się, że influencer jest w związku z Julią, z którą nagrywał swoje filmy. Niektórzy fani Teamu X uważają, że tworzy idealną parę z uczestniczką Team X 2 –  Patrycją Mołczanow.

Czarek Nykiel – YouTube

Czarek Nykiel ma swoje konto na YouTube, ale, przynajmniej na razie, nie opublikował tam żadnego filmu. Znajdziecie tam tylko zaproszenie na kanał Team X.

Team X 2: kim jest Natsu? [WIEK, SZKOŁA, INSTAGRAM] >> 

Czarek Nykiel – Instagram

Oczywiście Czarek Nykiel ma też swój Instagram. Na profilu @czaronykiel publikuje sporo zdjęć z innymi uczestnikami Teamu X 2. W tej chwili śledzi go tam ponad 350 tysięcy fanów.

Czarek Nykiel z Team X 2 i Natalia Nykiel są rodziną?

Pewnie wielu z Was zastanawia się czy jakieś pokrewieństwo łączy Czarka Nykiela z wokalistką Natalię Nykiel. Prawdopodobnie wspólne nazwisko to przypadek.

Oglądacie filmy Teamu X 2?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.