News

Człowiek mem bohaterem serialu na YouTube. O czym jest?

Człowiek mem bohaterem serialu na YouTube. O czym jest?

fot. YouTube.com/ SEON. Fraud Fighters

Człowiek mem został bohaterem serialu, który można obejrzeć na YouTube. O czym jest Behind The Pain?

Kiedy Blanka Lipińska wejdzie na plan nowego filmu? To 'ostra historia gitarzysty i pisarki' >> 

Na pewno każdy z Was zna memy z serii Hide The Pain Harold ze starszym panem, którego znakiem rozpoznawczym jest m.in. charakterystyczny uśmiech. „Ukrywający ból Harold” doczekał się serialu o sobie.

„Dziwny pan ze Stocka” tak naprawdę nazywa się Andras Arato. Jest węgierskim inżynierem elektrykiem, który po przejściu na emeryturę stał się znany na całym świecie.

Basia Kurdej-Szatan o zarobkach na początku kariery. Różnice są porażające >>

Wszystko zaczęło się od zdjęć, które zrobiono, kiedy „pan Harold” był na wakacjach w Turcji. Mężczyznę zauważył pewien fotograf, który zaproponował mu udział w sesji. Andras Arato zgodził się, żeby jego zdjęcia były wykorzystywane, ale z wyjątkiem tematów komercyjnych, które dotyczą polityki, religii lub seksu.

Na początku 76-letni dzisiaj Arato występował na zdjęciach w roli lekarza albo prawnika, później jego wizerunek zaczął pojawiać się w memach. Chociaż nie podobało się to mężczyźnie, z czasem zaakceptował fakt, że jego fotografie są przerabiane. „Ukrywający ból Harold” korzystał z popularności i pojawiał się w reklamach, festiwalach oraz w programie rozrywkowym.

Nastya ma siedem lat i już jest milionerką. Kim jest słynna youtuberka? >>

Jakiś czas temu Andras Arato odniósł się do podejrzeń internautów, że za jego uśmiechem ukryty jest smutek.

Zobaczyli coś takiego w mojej twarzy, co świadczy o ukrywanym smutku, który tkwi pod sztucznym uśmiechem. Tak naprawdę nie jestem smutnym człowiekiem – wyjaśnił mężczyzna z memów w rozmowie w Dzień Dobry TVN.

Człowiek mem, ‘Ukrywający ból Harold’, w serialu na YouTube

Na YouTube są dostępne 3 odcinki serialu Behind The Pain, który opowiada historię popularności bohatera memów.

„Hide The Pain Harold” to internetowa legenda i słynny mem. Bycie sławnym w sieci może być problematyczne, na przykład gdy ludzie oczekują, że w prawdziwym życiu będziesz osobą, którą znają ze zdjęć stockowych.

Człowiek mem, Andras Arato, chce, aby ludzie poznali prawdziwego człowieka, osobę, która stoi za zdjęciami z internetu. (…) – czytamy w opisie jednego z odcinków na YouTube.

Królowa Elżbieta ma własny ketchup! Ile kosztuje? >>

Odcinki Behind The Pain znajdziecie niżej.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.