News

Dakota Johnson i Chris Martin są w ciąży? Zdradził ich ten szczegół!

Dakota Johnson i Chris Martin są w ciąży? Zdradził ich ten szczegół!

flickr, Wikimedia Commons

Dakota Johnson, aktorka znana z filmu 50 Twarzy Greya i lider zespołu Coldplay, Chris Martin spotykają się z sobą od ponad roku. Dopiero niedawno jednak Dakota potwierdziła w wywiadzie, że spotyka się z wokalistą. Co prawda nie chciała dużo zdradzić z ich życia prywatnego, ale wygląda na to, że parze jest ze sobą bardzo dobrze.

Wokalista Coldplay z nową dziewczyną >>

Teraz jednak pojawiła się plotka, że para spodziewa się dziecka! Co ciekawe, informacja zbiegła się w czasie z informacją o ponownym zamążpójściu byłej żony Chrisa Martina, Gwyneth Paltrow.

Dakota Johnson spodziewa się dziecka?

Wszystko przez… różowe i niebieskie balony, którymi ozdobiony został dom Chrisa Martina. Tych kolorów często używa sie podczas przyjęć baby shower. Jak się okazało, nie chodziło o baby shower, a Dakota nie jest w ciąży. Przedstawiciel aktorki wyjaśnił, że Dakota świętowała tego dnia swoje urodziny (aktorka urodziła się 4 października). Wśród zaproszonych gości znaleźli się rodzice aktorki - Melanie Griffith and Don Johnson, a także Julia Roberts i Sean Penn.

Wygląda na to, że Dakota i Chris nie mają na razie planów, jeśli chodzi o dzieci. Kto by pomyślał, że kilka balonów do dekoracji może wywołać takie zamieszanie!

Zobacz też: Bruno Mars wynajął Eda Sheerana do zaśpiewania Sto Lat

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.