News

Dance, dance, dance: Znamy jurorów nowego tanecznego show!

Dance, dance, dance: Znamy jurorów nowego tanecznego show!

Fot. YouTube.com/ Dance, Dance, Dance

Już za miesiąc ma odbyć się premiera nowego tanecznego show – Dance, dance dance. Jeszcze nie podano oficjalnej listy uczestników programu, wiadomo natomiast kto zasiądzie w fotelu jurorskim formatu.

Popek wystąpi w kolejnym show?! Znamy szczegóły >> 

Dance, dance, dance – jury

Trójka jurorów programu Dance, dance, dance pojawiła się niedawno w programie śniadaniowym. Goście oficjalnie potwierdzili, że już wkrótce będą oceniać taneczne umiejętności uczestników nowego programu. Skład jurorski dla wielu może być zaskoczeniem, ponieważ wśród jury znalazła się tylko jedna osoba profesjonalnie związana z tańcem, czyli Ida Nowakowska – tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Obok niej zasiądą znana wszystkim trenerka fitness – Ewa Chodakowska oraz… projektant mody Robert Kupisz. 

Na początku na miejscu Idy Nowakowskiej miała znaleźć się Agnieszka Kaczorowska, ktora jednak musiała zrezygnować z udziału w programie z powodu ciąży. 

Dance, dance, dance – premiera

Dance, dance, dance to program oparty na holenderskim formacie. Media podają, że podobnie jak w kultowym już Tańcu z Gwiazdami, każdemu z zaproszonych celebrytów partnerować będzie profesjonalny tancerz. W show ma wziąć udział 8 par. Każda z nich będzie musiała jak najwierniej odwzorować choreografię z popularnych teledysków. Nie zabraknie także solówek w wykonaniu celebrytów. Mówi się, że hit wiosennej ramówki poprowadzi Marcelina Zawadzka. Premiera nowego programu zapowiedziana jest na 2 marca 2019 roku.

Co myślicie o jury Dance, dance, dance?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już od 2go marca w każdą sobotę o 20:05 na @tvp.pl będziecie mogli oglądać najbardziej nowoczesny program taneczny w historii telewizji — @dancedancedancetvp ! Gwiazdy będą odwzorowywać choreografie z najsłynniejszych teledysków, filmów i musicali! A ja razem ze wspaniałą wonderwoman @chodakowskaewa i człowiekiem legendą @kupiszrobert w składzie Jury będziemy oceniać ich zmagania! Prowadzić program będzie duet torpeda - @kurdejszatan i @tomaszkammel! Będzie się działo! Wygrana zostanie przekazana na szczytny cel charytatywny! 💫✨🌟 ••• English please... 😉... I’m so thrilled to announce that I will be a judge on the newest tv dance show @dancedancedancetvp where along with @chodakowskaewa and @kupiszrobert I will be judging amazing stars performing choreographies from the most famous music videos that will be presented through the innovative augmented reality! ••• #jury #dddtvp #poland

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kupiszsport#morsowanie @miasto_sopot

Post udostępniony przez Robert Kupisz (@kupiszrobert)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj