News

Daniel Martyniuk zawodnikiem MMA?! Nowa organizacja „wchodzi na ring”

Daniel Martyniuk zawodnikiem MMA?! Nowa organizacja „wchodzi na ring”

Fot. Instagram.com/daniel_martyniuk

Daniel Martyniuk będzie zawodnikiem MMA?! Nowa organizacja „wchodzi na ring”. Mamy w niej zobaczyć właśnie m.in. syna Zenka Martyniuka.

Fame MMA 9: data, karta walk. Walką wieczoru Popek vs Kizo >> 

Daniel Martyniuk weźmie udział w Hype MMA?

Pojawiły się informacje, że syn Zenka Martyniuka, o którym wcześniej mówiło się głównie w kontekście jego problemów z prawem i nieudanego małżeństwa, będzie zawodnikiem nowej federacji MMA.

Niedawno Daniel Martyniuk wrzucił na swój profil zdjęcie z zablurowanym logo. Podpisał je tajemniczo „Już wkrótce” i oznaczył Malika Montanę. Podobna fotka pojawiła się też w mediach społecznościowych rapera.

Post Daniela Martyniuka zniknął już z Instagrama.

Mówi się, że syn lidera zespołu Akcent jest prawdopodobnie pierwszym zakontraktowanym zawodnikiem nowej organizacji Hype MMA, którą założył Malik Montana. Na razie nie wiadomo kiedy ruszy nowa federacja.

Boxdel i Wojtek Gola stworzyli Hype, powered by Fame

W tym samym czasie głośno jest też o nowym tworze Fame MMA, za który odpowiedzialni są Boxdel, Wojtek Gola i Nitrozyniak, czyli Sergiusz Górski. Jej nazwa – Hype, powered by Fame – jest bardzo podobna do Hype MMA, którą promuje Malik Montana.

Wraz z Fame MMA stworzyliśmy nową ligę mikroinfluencerów, mniejszych twórców, na której zobaczymy też super fighty. Chcielibyśmy dać szansę młodszym twórcom. Będzie to projekt widowiskowy, bo chcemy zastosować nowe rozwiązania. Możliwe, że również nowe areny – zapowiedziano na konferencji Fame MMA 9.

Fame MMA 10: data ogłoszona! Marta Linkiewicz zawalczy o pas >>  

HYPE to system rozgrywek stworzony dla nowych, młodych twórców. Szukamy talentów, które zelektryzują polską scenę social media. Do wygrania jest gruby kontrakt w FAME MMA. Szalone pomysły, zupełnie odmieniona scenografia i nowe rozwiązania, których wcześniej w Federacji nie widzieliście. Już niebawem zobaczycie coś naprawdę wyjątkowego, co przygotowywaliśmy dla Was przez długi czasczytamy na oficjalnej stronie Hype MMA.

Nowy projekt jest kierowany przede wszystkim do osób, które działają w internecie – na YouTube, Instagramie, Twitchu i Facebooku.

Rozgrywki HYPE mają odbywać się raz w miesiącu. Szczegóły na temat pierwszej mini-gali mają pojawić się wkrótce.

W jednym z wywiadów Wojtek Gola ujawnił, że pomysł na nową organizację pojawił się w 2019 roku i podkreślił, że projekt jest zupełnie inny od tego Malika Montany.

Z Malikiem się kumplowaliśmy. Prywatnie bardzo go lubię. Miałem z nim szczerą rozmowę, bo powiedział mi, że będzie robił galę. Mówiłem Malikowi, że to jest biznes. Nie jestem taki, żeby psuć relację przez biznes, ale mogą one lekko ucierpieć – cytuje Golę portal glamrap.pl.

Roast Friza – kto wystąpi? [DATA, LISTA] >> 

Jak czytamy, Wojtek Gola zasugerował, że Malik Montana „chciał nieczysto wypromować swoją federację, a nawet próbował podkupić zawodników Fame”.

My z innymi federacjami żyjemy w zgodzie. Mamy dogadywane terminy, a tutaj start promocji miał być w dniu naszej konferencji. Start promocji gali teaserowej miał być dzień przed galą. Próby podbierania zawodników. To nie jest do końca zdrowa konkurencja.

Myślicie, że Hype MMA i Hype, powered by Fame odniosą sukces?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @hypemmatv

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.