Reklama
placeholder
News

Daniel Martyniuk chce unieważnić ślub kościelny. Sprawa jest już w toku

Daniel Martyniuk chce unieważnić ślub kościelny. Sprawa jest już w toku

fot. instagram.com/danielmartyniuk89/

Reklama
Reklama
placeholder

Daniel Martyniuk niedawno poślubił na Bali swoją ukochaną Faustynę. Uroczystość do ostatniego momentu była utrzymana w tajemnicy. Nawet mama pana młodego, Danuta Martyniuk, twierdziła, że nic na ten temat nie wie, choć prawda miała być  zupełnie inna. W ceremonii uczestniczyła jedynie para młoda. Mężczyzna w rozmowie z Pudelkiem przyznał, że  jest zwolennikiem ślubów w kameralnym gronie i lubi tropikalne klimaty - stąd taki wybór miejsca. Zależało mu też na tym, żeby wszystkich zaskoczyć, dlatego wydarzenie było sekretne. Syn Zenona Martyniuka zaśpiewał na ślubie piosenkę dla żony, był to utwór z repertuaru jego taty.

Daniel Martyniuk wziął ślub! Zdecydował się na ciekawe miejsce >>

Daniel Martyniuk - unieważnienie ślubu kościelnego

Daniel Martyniuk i Faustyna planują ślub kościelny. Przypomnijmy, że mężczyzna ma już jeden taki za sobą, z poprzednią partnerką, Eweliną, z którą doczekał się córki i - jak mówi - jest w trakcie unieważniania  poprzedniego małżeństwa. Syn Zenona Martyniuka wyznał, że nie jest to łatwy proces, a jego żona dodała, że w przypadku poprzedniego związku jej męża istnieje nie jedna, a nawet kilka przesłanek, które mogą wpłynąć na unieważnienie sakramentu. Dlatego ma nadzieję, że to się uda. Faustyna nie wyjawiła dokładnie o jakich przesłankach mowa. 

Przypomnijmy, że unieważnienie ślubu kościelnego wymaga złożenia pozwu przygotowanego według norm prawa kanonicznego, dołączenia do tego aktu zawarcia małżeństwa cywilnego oraz pozwu o rozwód wraz z odpowiedzią na niego i wyroku z protokołami z rozpraw. 

Daniel Martyniuk chciał skremować psa należącego do rodziny. Danuta zaprotestowała >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama