News

Daria Reczek śpiewa w CHÓRZE KOŚCIELNYM! Co jeszcze o niej wiemy?

Daria Reczek śpiewa w CHÓRZE KOŚCIELNYM! Co jeszcze o niej wiemy?

Fot. Instagram.com/dariareczek

Kim jest Daria Reczek? Wokalistka śpiewa w chórze kościelnym! Co jeszcze o niej wiemy? 

Kraina Lodu 2 - ta piosenka to hit. Co jeszcze trzeba wiedzieć o filmie? >> 

Daria Reczek – The Voice of Poland

Daria Reczek jest uczestniczką 10. edycji The Voice of Poland. Na etapie Przesłuchań w Ciemno 20-latka zaśpiewała singiel A Thousand Years Christiny Perri. Reczek zachwyciła jurorów. Swoje fotele odwrócili wszyscy – Tomson i Baron z Afromental, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Margaret. Ostatecznie Daria Reczek dołączyła do drużyny Tomsona i Barona.

Na etapie Bitew Daria Reczek wystąpiła w duecie z Alicją Szemplińską. Dziewczyny wspólnie zaśpiewały piosenkę 1+1 z repertuaru Beyonce. Występ był tak dobry, że został okrzyknięty tym, który przejdzie do historii!

BTS: Jungkook miał wypadek! „Policja prowadzi śledztwo” >> 

Po Bitwach w drużynie Tomsona i Barona została Alicja Szmplińska, jednak Michał Szpak nie przeszedł obojętnie obok talentu jej przeciwniczki i „ukradł” Darię Reczek do swojej drużyny. ;-)

W kolejnym odcinku Daria Reczek swoim wykonaniem Young and Beautiful Lany Del Rey „znokautowała” przeciwników i znalazła się w najlepszej czwórce należącej do teamu Michała Szpaka. Dzięki temu dotarła do odcinków na żywo, a stamtąd prosto do finału! 

30 listopada Daria powalczy o zwycięstwo w The Voice of Poland 10 z Tadeuszem Seibertem, Alicją Szemplińską i Damianem Kulejem. 

Violet Oliferuk: co wiemy o przyjaciółce Michała Szpaka? >> 

Daria Reczek – wiek, skąd pochodzi, Instagram

Daria Reczek ma 20 lat i pochodzi ze wsi Szczepanów (województwo małopolskie). Uczestniczka The Voice of Poland zaczęła swoją przygodę z muzyką w wieku 7 lat. Właśnie wtedy Daria została uczennicą klasy skrzypiec w szkole muzycznej I stopnia w Bochni. Na co dzień Daria Reczek słucha przede wszystkim rocka, soulu, popu oraz… muzyki klasycznej. Tradycyjne utwory wykonuje razem z chórem kościelnym, w którym śpiewa wspólnie ze swoją mamą. Chór działa przy Bazylice Mniejszej w Szczepanowie.

Zniewolona: Wiktoria Gąsiewska zagra GŁÓWNĄ ROLĘ w serialu? >> 

Kim inspiruje się Daria Reczek? Ulubioną artystką 20-latki jest Whitney Huston, ale Daria podziwia również Adele i dziewczyny z grupy Little Mix.

Darię Reczek znajdziecie oczywiście na Instagramie (@dariareczek). Jej profil obserwuje teraz ponad 17 tysięcy osób!

Myślicie, że Daria zostanie najlepszym głosem w Polsce?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie mogę wyjść z podziwu co zrobiliście. Dziękuję Wam za tyle głosów, dziękuję, że we mnie uwierzyliście. To jak bardzo jest dla mnie ważne wasze wsparcie teraz, tak będzie istotne po programie i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną jak najdłużej bez względu na to co się wydarzy. Kuba .. jesteś niesamowitym artystą poruszającym serca. To nasze wspólne motywowanie się nawzajem, modlitwa... mogę tylko powiedzieć jedno Dziękuję bracie ♥️ Wszyscy byli wspaniali, najbardziej boli to kiedy ktoś musi odpaść, ponieważ każdy zasługiwał na to żeby być w finale. Wszyscy możemy czuć się wygranymi. Jesteśmy rodziną i już na zawsze będziecie w moim sercu♥️ Ala, Tadzik i Damian powodzenia dla Was i widzimy się w finale ♥️! @voiceofpoland #thevoiceofpoland #thevoiceofpoland10 #dariareczek

Post udostępniony przez DARIA RECZEK (@dariareczek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasza czwórka! Widzimy się za tydzień w odcinkach live ! ♥️

Post udostępniony przez DARIA RECZEK (@dariareczek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s time for my brother’s wedding!?

Post udostępniony przez DARIA RECZEK (@dariareczek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#thevoice #thevoiceofpoland #thevoiceofpoland10 ?

Post udostępniony przez DARIA RECZEK (@dariareczek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

Post udostępniony przez DARIA RECZEK (@dariareczek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Music expresses that which cannot be put into words and that which cannot remain silent ??

Post udostępniony przez DARIA RECZEK (@dariareczek)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj