Reklama
placeholder
News

Daria Zawiałow wypuściła klip do piosenki Dziewczyna Pop. Nagrała go w Miami

Daria Zawiałow wypuściła klip do piosenki Dziewczyna Pop. Nagrała go w Miami

fot. YouTube.com/DariaZawiałowofficial

Reklama
Reklama
placeholder

Daria Zawiałow to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Artystka ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Ostatni z nich zatytułowany Dziewczyna Pop ukazał się w październiku 2023 roku. Promowały go do tej pory cztery single Fifi Hollywood, Złamane serce jest OK, Z Tobą na chacie i SUPRO. Na tym jednak nie koniec. 

Daria Zawiałow wyruszy w kolejną trasę koncertową Pete Stop. Gdzie wystąpi wokalistka? >>

Daria Zawiałow nakręciła teledysk w Miami do utworu Dziewczyna Pop

14 maja 2024 roku Daria Zawiałow wypuściła kolejny klip do tytułowej piosenki z ostatniej płyty, czyli Dziewczyna Pop. Wokalistka na Instagramie napisała o nim tak:

Oddaję w Wasze ręce obrazek do tytułowej piosenki. To jeden z najbardziej osobistych dla mnie utworów, oparty wyłącznie na prawdziwych wydarzeniach z życia Darki. Opowieść o czasach liceum, o trudnościach związanych z dorastaniem. O losach nastolatki, która w wieku 15 lat opuściła rodzinny dom w pogoni za marzeniami. I o 10 latach walki o te marzenia, które ruszyły z kopyta dopiero wraz z premierą albumu „A Kysz.” Warto czekać. Całość otoczona relacjami damsko - męskimi - droga do prawdziwego szczęścia bywa przecież długa i kręta. Powtórzę się: warto czekać:)

Reżyserem teledysku, na którym nie brakuje pięknych widoków charakterystycznych dla Miami jest Nikodem Marek. Klip do utworu Dziewczyna Pop możecie zobaczyć poniżej:

Smolasty i Książulo w duecie! Posłuchajcie utworu Masterszef >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama