Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski zaskoczył fankę. Przyjechał do jej domu z biletem na koncert

Dawid Kwiatkowski zaskoczył fankę. Przyjechał do jej domu z biletem na koncert

fot. instagram.com//kwiatkowsky/

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Na początku przyszłego roku ukaże się kolejny studyjny album artysty zatytułowany Pop Romantyk. Wyruszy on też w trasę koncertową i odwiedzi osiem polskich miast. Bilety na wszystkie występy są już w sprzedaży.

Dawid Kwiatkowski - koncerty 2024 ogłoszone! POP ROMANTYK rusza w trasę - miasta, bilety, piosenki  >>

Dawid Kwiatkowski przyjechał do fanki z biletem na koncert

Dawid Kwiatkowski bardzo ceni sobie stały kontakt ze swoim licznym gronem fanów. Jakiś czas temu na swoim kanale nadawczym na Instagramie postanowił poinformować ich o niespodziance, którą przygotował. 21 listopada wokalista miał dzień wolny i postanowił zamienić się w kuriera i osobiście dostarczyć bilet na swój koncert jednej osobie. Warunkiem uczestnictwa w akcji był zakup biletu przez stronę popromantyk.pl  lub eBilet pomiędzy godziną 15:30 20 listopada 2023 roku, a godziną 10:00 dnia następnego. Muzyk pisał o tym tak:

Kochani! Jest akcja! W związku z tym, że Pop Romantyk ma jutro dzień wolny, postanowił wyruszyć w podróż i wręczyć komuś bilet na trasę osobiście. Każdy, kto kupi FIZYCZNY bilet na stronie www.popromantyk.pl bądź eBilet.pl i zaznaczy wszystkie zgody (!!!) przy jego kupowaniu, zamiast kuriera ma szanse jutro zobaczyć mnie 🎅🏼 Nieważne, czy jesteś w domu, w pracy czy na uczelni, zadzwonię chwilę wcześniej i się umówimy, a co.

Dawid dotrzymał słowa i 21 listopada 2023 roku zjawił się pod domem jednej ze swoich fanek. Relacje ze spotkania zamieścił na swoim profilu na Instagramie. Na początku przywitała go mama dziewczyny i nie kryła swojego wzruszenia. Wyznała artyście, że 'ukształtował jej córkę'. Wokalista dostarczył swojej fance bilet na koncert w Łodzi, który odbędzie się 9 marca w 2024 roku w Klubie Wytwórnia. 

Chcielibyście, aby wasz ulubiony artysta zrobił Wam taką niespodziankę?

Wersow: dwóch raperów na płycie influencerki. Z kim nagrała wspólne kawałki? >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama