News

Dawid Kwiatkowski śpiewa piosenki Billie Eilish i Julii Wieniawy w 4FUN.TV! [WYKOŃCZ TO]

Dawid Kwiatkowski śpiewa piosenki Billie Eilish i Julii Wieniawy w 4FUN.TV! [WYKOŃCZ TO]

materiały własne/4FUN.TV

Dawid Kwiatkowski był gościem 4FUN.TV – sprawdziliśmy, czy zna teksty piosenek, m.in. Billie Eilish i Julii Wieniawy.

Dawid Kwiatkowski jest ostatnio nieźle zapracowany – 30 maja ukazał się jego nowy album zatytułowany 13 grzechów niczyich, na którym znalazły się m.in. piosenki Jesteś, Mordo czy Kochaj Mnie. Na płycie znalazły się cztery kolaboracje – z Julią Wieniawą, Alkiem Baronem, Natalią Szroeder i Kubim Producentem.

Dawid Kwiatkowski nagrał całą plytę na dyktafonie >>

Przy okazji promocji krążka Dawid odwiedził 4FUN.TV, opowiedział o nowym krążku, a także zdradził, czy woli Julię Wieniawę czy Barona :D i czy woli słuchać Seleny Gomez czy Justina Biebera. Na jeden dzień Dawid przejął też naszego Instagrama i pokazał, jak wygląda jego dzień - wpadnijcie w wolnej chwili na insta @4fun.tv zobaczyć, jak wyszło (zapisaliśmy Wam stories w wyróżnionych relacjach)

Dawid Kwiatkowski woli Julię Wieniawę czy Barona? [44 SEKUNDY] >>

Ale to nie wszystko! Sprawdziliśmy też, czy Kwiat zna teksty piosenek i czy potrafi po fragmencie tekstu odgadnąć tytuł i autora tekstu. Czy poznał po pierwszych linijkach teksty Billie Eilish i Julli Wieniawy (zresztą swojej koleżanki z płyty)? Sprawdźcie sami!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.