News

Dawid Podsiadło – POST już dostępny. To pierwszy singiel z płyty

fot. YouTube.com/Dawid Podsiadło

Zgodnie z zapowiedzią, 24 czerwca 2022 roku o północy Dawid Podsiadło wypuścił POST – singiel zapowiadający jego nowy, czwarty album studyjny.

Dawid Podsiadło: trasa koncertowa, POST i nowa płyta. [DATY, MIASTA, BILETY] >> 

Dawid Podsiadło – POST: nowa piosenka

POST ma premierę cztery lata po tym, jak Dawid Podsiadło wydał multi-diamentowy krążek Małomiasteczkowy. Wokalista jest autorem tekstu do najnowszego singla, a przy warstwie muzycznej współpracował z Kubą Galińskim, który jest producentem utworu.

Nie jestem nawet strażnikiem Teksasu więc tym bardziej średni ze mnie strażnik moralności. Natomiast wiem, że przez całe życie jedna cecha mnie nadzwyczajnie wkurza zarówno u mnie jak i u innych. To hipokryzja. Z tą, którą mam w sobie, walczę na co dzień. I, jak to zwykle w walce bywa, raz wygrywam, raz przegrywam. Natomiast o tej, do której nie dosięgam - piszę piosenki. Często wydaje się nam, że nasz punkt widzenia to jedyny słuszny punkt. Tworząc 'POST' chciałem przypomnieć starą jak świat maksymę, że jeśli chcemy zmieniać świat na lepsze, to warto najpierw popracować nad sobą – mówi o piosence POST Dawid Podsiadło.

Festiwal w Polsce jak podróż w czasie. Undercover to pierwsza taka impreza >> 

Dawid Podsiadło – kiedy nowa płyta? Data premiery

Premiera nowej płyty Dawida Podsiadło jest zapowiadana na jesień 2022.

Dawid Podsiadło – POSTprodukcja Tour: koncerty 2022

Przy okazji zapowiedzi singla POST, Dawid Podsiadło ogłosił trasę koncertową po ośmiu polskich miastach. Druga pula biletów na POSTprodukcja Tour trafiła do sprzedaży 24 czerwca 2022 roku o 12.00.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.