News

Demi Lovato ma romans z Noah Cyrus? [ZDJĘCIA]

Demi Lovato ma romans z Noah Cyrus? [ZDJĘCIA]

Fot. YouTube.com/Clevver News

Demi Lovato ma romans z Noah Cyrus? Głośno jest o zdjęciach, które mają świadczyć o tym, że są razem.

Demi Lovato jest osobą niebinarną >>

W maju 2021 roku Demi Lovato zaskoczył/a fanów. Wyznał/a, że jest osobą niebinarną i zapowiedział/a, że od tej pory będzie używać neutralnych płciowo zaimków.

Gwiazda znowu zwróciła uwagę całego świata. Mówi się, że Demi Lovato jest zakochana/y, a jej/jego wybranką jest młodsza siostra Miley Cyrus.

Demi Lovato i Noah Cyrus są parą?

Jakiś czas temu informator Page Six zdradził, że Demi Lovato i Noah Cyrus „są bardzo blisko i spotykają się”. Niedawno w internecie pojawiły się zdjęcia, które mają ostatecznie potwierdzać, że łączy je/ich coś więcej.

Na fotkach artystki/artyści trzymają się za ręce, wychodząc z Six Flags Magic Mountain. Lovato i Cyrus były/li razem na premierze filmu Kosmiczny Mecz: Nowa Era. Noah Cyrus zakrywała twarz i starała się utrudnić robienie zdjęć paparazzi.

Anna Markowska spotyka się ze znanym aktorem? Dzieli ich ponad 20 lat >> 

Przypomnijmy, że w lipcu 2020 roku Demi Lovato zaręczył/a się z aktorem Maxem Ehrichem. Dwa miesiące później pojawiły się informacje, że zerwał/a z narzeczonym.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.