Reklama
placeholder
News

Depeche Mode w Polsce – data, miejsce koncertu. Od kiedy bilety?

Depeche Mode w Polsce – data, miejsce koncertu. Od kiedy bilety?

fot. Anton Corbijn/materiały prasowe sonymusic.pl

Reklama
Reklama
placeholder

Depeche Mode wystąpi w Polsce! Kiedy koncert legendarnego zespołu w naszym kraju i od kiedy startuje sprzedaż biletów? Poznajcie szczegóły!

Robbie Williams w Krakowie. Ile kosztują bilety na koncert? >> 

Muzycy Depeche Mode ogłosili, że szykują się do wydania płyty i światowej trasy koncertowej – 19. w karierze i pierwszej od ponad pięciu lat.

Memento Mori Tour wspiera 15. album studyjny zespołu, Memento Mori, którego premiera jest zapowiadana wiosną 2023 roku. Płyta jest kontynuacją albumu Spirit z 2017 roku.

Pracę nad tym projektem rozpoczęliśmy na początku pandemii, jego tematyka była bezpośrednio inspirowana tamtym czasem. Po odejściu Fletcha postanowiliśmy kontynuować, ponieważ jesteśmy pewni, że właśnie tego by chciał, a to naprawdę nadało projektowi dodatkowego znaczenia”. Dave Gahan dodaje: „Fletch pokochałby ten album. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby wkrótce się nim z wami podzielić i zaprezentować go na żywo na nadchodzących koncertach – powiedział Martin Gore o Memento Mori.

Andy Fletcher z Depeche Mode nie żyje. Zespół wydał oświadczenie >> 

Trasa Depeche Mode ma rozpocząć się 23 marca serią koncertów w Ameryce Północnej. Od 16 maja grupa planuje odwiedzać europejskie stadiony.

Depeche Mode w Polsce – koncert 2023. Data, miejsce

Depeche Mode wystąpi w Polsce 2 sierpnia 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Depeche Mode – koncert w Polsce: bilety

Przedsprzedaż biletów rozpoczyna się 5 października 2022 roku o 12.00. Sprzedaż ogólna biletów na koncert Depeche Mode rusza 7 października o godzinie 12.00.

Wybieracie się?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama