News

Disney z własną linią lotniczą? Wiemy czy powstanie

Disney z własną linią lotniczą?  Wiemy czy powstanie

Fot. Instagram.com/disney

Disney będzie miał własną linię lotniczą?  Niedawno pojawiły się informacje, że planowane jest otwarcie Walt Disney Airlines. Wiemy czy linia rzeczywiście powstanie. 

Donald Trump jako Billie Eilish. Ta przeróbka to SZTOS >> 

Linia lotnicza Disneya – Walt Disney Airlines

Jakiś czas temu zagraniczne media podawały, że wytwórnia Walta Disneya inwestuje we własną linię lotniczą, która zacznie działać w 2021 roku. W skład Walt Disney Airlines miało wchodzić kilka odrzutowców, które będą przewoziły pasażerów z kilku miast w Stanach Zjednoczonych (m.in. Nowego Jorku, Chicago, Waszyngtonu i Los Angeles) do Disneylandu na Florydzie.

Kolejna fala upałów nad Polską. Padnie rekord temperatury? >> 

Mówiło się, że bilet na samolot Disneya będą mogli kupić prawdopodobnie tylko ci pasażerowie, którzy wykupili nocleg na terenie parku rozrywki na Florydzie. Jak podają źródła wszystkie bagaże pasażerów będą mogły być wtedy przetransportowane prosto do hotelu, w którym zatrzymają się pasażerowie.

Lot liniami Walt Disney Airlines miał być kontynuacją przygody, którą jej pasażerowie przeżyli w Disnaylandzie. Mówiło się m.in. o tym, że wszyscy pracownicy disneyowskich linii lotniczych będą przebrani za kultowe postaci z bajek wytwórni, kapitan będzie przemawiał głosem Buzza Astrala, a na pokładzie samolotu będzie można zjeść m.in. lody Mickey Premium oraz hiszpańskie churros.

Cole Sprouse i Lili Reinhart ZERWALI! To koniec związku gwiazd Riverdale >> 

Czy Walt Disney Airlines powstanie? Niedawno wytwórnia kultowych animacji skomentowała plotki na ten temat. Niestety, okazuje się, że informacje o disneyowskich liniach lotniczych są nieprawdziwe.

Jak czytamy na zagranicznych portalach, firma Walt Disney Company ogłosiła niedawno, że „nie planuje wprowadzenia dedykowanych linii lotniczych”, a pogłoski na ten temat były „bezpodstawne i nieprawdziwe”.

Szkoda, że Walt Disney Airlines na razie nie powstaną, ale może jeszcze nic straconego? ;-) 

Chcielibyście podróżować takimi liniami? 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Roll out the red carpet! We’re celebrating 30 years of Disney’s Hollywood Studios at @waltdisneyworld.

Post udostępniony przez Disney (@disney)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Greetings from the Most Magical Place on Earth! 🏰✨

Post udostępniony przez Disney (@disney)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj