News

Klip DJ Brave’a do „I Just Called To Say I Love You” z Olą Ciupą!

Klip DJ Brave’a do „I Just Called To Say I Love You” z Olą Ciupą!

 

„I Just Called To Say I Love You” to legendarna ballada Stevie’go Wondera. Aż trudno uwierzyć, że ten kultowy kawałek ma aż 34 lata!

Polski producent Brave postanowił zmierzyć się z tym światowym przebojem i nagrał jego współczesną wersję.

To debiutancki numer DJ-a – dodanie klubowego feelingu do „I Just Called To Say I Love You” może pomóc mu w drodze na szczyty list przebojów.

Brave od 2011 roku aktywnie działa jako producent i specjalizuje się w muzyce tanecznej. Jego pierwszy singiel podbija rozgłośnie radiowe w całej Polsce. Utwór został wydany w wytwórni C-Boola, czyli C-Wave Records.

Dodatkowo, w teledysku do tego kawałka zobaczycie prezenterkę kanału 4FUN Dance, czyli naszą piękną Olę Ciupę!

Ola perfekcyjnie odnalazła się na planie teledysku. Cieszę się, że przyjęła zaproszenie i wystąpi w tym wakacyjnym klipe. Mam nadzieję, że już niedługo poczują Państwo ten klimat, a teledysk przebije wyświetlenia obecnego singla! – komentuje DJ Brave.

Klip kręcony był we Włoszech (w Mediolanie i Wenecji), a kulisy jego powstawania mogliście oglądać na naszym InstaStories.

Jak wypadła Ola w teledysku i jak podoba Wam się ten kawałek?

"I Just Called To Say I Love You" DJ-a Brave'a usłyszycie i zobaczycie premierowo już 25 kwietnia w programie Hot&Fresh! Bądźcie z nami od 18:00!

 

Owner of the birds’ heart ❤️🦅

Post udostępniony przez Dj SLAVIC🎧👱🏻‍♀️ (@ola_ciupa)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj