Reklama
placeholder
News

DJ Khaled niesiony przez ochroniarzy na koncert. Nie chciał pobrudzić butów

DJ Khaled niesiony przez ochroniarzy na koncert. Nie chciał pobrudzić butów

fot. instagram.com/djkhaled/

Reklama
Reklama
placeholder

DJ Khaled poprosił ostatnio swoich ochroniarzy o pomoc w przetransportowaniu go na scenę, ponieważ... nie chciał, by do jego markowych butów dostał się piasek. Jego ostatni filmik na profilu na Instagramie, na którym zarejestrowano całą akcję, wyraźnie podzielił fanów.

Shakira, Adele i Robbie Williams reklamują… perfumy z LIDLA. Ta kampania ma drugie dno >>

DJ Khaled miał "królewskie" wejście na scenę w Miami

DJ Khaled słynie ze swobodnego podejścia do życia i tego, że niemalże każdą sytuację potrafi obrócić w żart. Jego ostatni filmik również wyjątkowo rozbawił fanów, choć warto zaznaczyć, że nie wszystkich. Pod koniec lutego 2024 roku amerykański artysta udostępnił na swoim instagramowym profilu zapis z nietypowego wprowadzenia go na koncert na festiwalu w Miami. 48-latek poprosił ochroniarzy, by najpierw przetransportowali go z wnętrza samochodu osobowego do przyczepy, a następnie wnieśli pod scenę. Całe szczęście DJ Khaled zdecydował się wejść po schodach już bez ich pomocy. Powodem tak "królewskiego" traktowania było przejęcie mężczyzny butami marki Air Jordan, których nie chciał zabrudzić od chodzenia po piasku.

Co prawda DJ Khaled podziękował swoim pracownikom za pomoc i podał im na koniec rękę, ale na ich twarzach malowało się wyraźne niezadowolenie z całej sytuacji. Warto podkreślić, że to zadanie z pewnością nie należało do "lekkich", ani – jak zauważyli internauci – raczej nie było wpisane w obowiązki ochroniarzy. Fani zareagowali na nowe wideo bardzo różnie: jednych rozbawiła ta sytuacja, a drudzy krytykowali to żądanie, podejście oraz samą wagę artysty.

 Jest taki zabawny, kocham jego energię

Ochroniarze nie dostają za to wystarczająco dużo pieniędzy 😂

Wow, po prostu wow... Brak szacunku na KAŻDYM POZIOMIE

Podnoszenia 400 kg nie było w CV 

Od kilku miesięcy DJ Khaled pracuje nad swoim nowym albumem, Til Next Time, który ma się ukazać w 2024 roku. Muzyk zapowiedział, że znajdą się na płycie co najmniej dwie piosenki z wokalem Drake'a - co stara się fanom przypominać przy każdej możliwej okazji. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama