Reklama
placeholder
News

84-letnia DJ Vika gwiazdą filmu dokumentalnego. Zobaczcie zwiastun

84-letnia DJ Vika gwiazdą filmu dokumentalnego. Zobaczcie zwiastun

fot. youtube: Millennium Docs Against Gravity Film Festival

Reklama
Reklama
placeholder

DJ Vika jest najstarszą didżejką w Polsce. Choć ma 84 lata wciąż jest niezwykle przebojowa i pełna energii. Uwielbiana przez wielu imprezowiczów seniorka niedawno została gwiazdą filmu dokumentalnego pod tytułem Vika!. W sieci jest już dostępny jego zwiastun.

Eurowizja: Ci Polacy przeszli do finału. 10 najlepszych występów Polski >>

DJ Vika: film dokumentalny - zwiastun

Film dokumentalny pod tytułem Vika! został wyreżyserowany przez Agnieszkę Zwiefkę. Poza imprezami w klubach DJ Vika zabierze widzów na spotkania z seniorami, dla których często organizuje wycieczki, oraz na paradę równości. Poza tym 84-latka pokaże jak mieszka i odsłoni kulisy swojego codziennego życia. Seniorka opowie między innymi o relacji z wnukami. W dokumencie nie zabraknie również poruszających momentów, w tym tego, w którym DJ Vika przyznaje, że granie w klubach pomaga jej zapomnieć o starzeniu:

Jeżeli człowiekowi czegoś brak w życiu to na pewno brak mu czułości, ale czułość taką, którą już nie można mieć. (...) Wtedy mi się starość przypomina, o której zapominam jak gram. 

Mata zmienia ksywkę na Polak GBP. Dlaczego i czy to na stałe? >>

Dokument Vika! można obejrzeć w wybranych kinach w ramach 20. Festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Daty pokazów znajdziecie TUTAJ. Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama