News

Pogoda na długi weekend 12-15.08.2022 – burze czy upały? Sprawdzamy!

Pogoda na długi weekend 12-15.08.2022 – burze czy upały? Sprawdzamy!

fot. pixabay.com

15 sierpnia 2022 (poniedziałek) to dzień wolny od pracy, więc będzie można cieszyć się długim weekendem. Nawet jeśli nie macie szczególnych planów na te dni, pewnie zastanawiacie się jaka pogoda będzie w długi weekend. Zobaczcie prognozy!

Święto Wojska Polskiego – obchody, defilada, pokazy. Co, gdzie, kiedy? >>

Pogoda na długi weekend 2022

Pogoda 12 sierpnia

Dla fanów wysokich temperatur, pogoda na 12 sierpnia 2022 roku zapowiada się całkiem nieźle W całym kraju słupki rtęci mają pokazywać 24-30 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie prawdopodobnie w północno-zachodniej Polsce, a najchłodniej we wschodniej i południowo-wschodniej Polsce. Mieszkańcy tych regionów mogą spodziewać się opadów deszczu, a nawet burz.

Pogoda 13 sierpnia

Synoptycy przewidują, że w sobotę, 13.08.2022, we wschodniej i południowej części kraju będzie padać deszcz. Mówi się, że temperatura maksymalna będzie wynosić do 23 stopni Celsjusza nad morzem, na północnym wschodzie oraz miejscami na południu. Do 31 stopni może być na zachodzie kraju. Tego dnia wiatr ma być głównie umiarkowany.

15 sierpnia – sklepy. Czy są otwarte i gdzie zrobić zakupy? >>

Pogoda 14 sierpnia

Jaka pogoda w niedzielę 14 sierpnia? Temperatura maksymalna ma wynosić od 25 stopni Celsjusza (północny wschód, Podhale) do nawet 32 stopni Celsjusza (na zachodzie i południowym wschodzie). 

Pogoda 15 sierpnia

15 sierpnia, czyli ostatniego dnia długiego weekendu, w Polsce ma być 26-31 stopni Celsjusza. Mówi się, że najchłodniej będzie we wschodniej, a najgoręcej – północno-zachodniej – części kraju.

Pamiętajcie, że długoterminowe prognozy pogody są niepewne, a błędy i różnice w przewidywaniach wynikają m.in. z występowaniem nagłych zjawisk meteorologicznych.

Jak zamierzacie spędzić długi weekend?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.