Reklama
placeholder
News

Doda. 12 kroków do miłości – ginekolog z programu zauroczył Dodę i internautki. Co wiemy o Łukaszu?

Doda. 12 kroków do miłości – ginekolog z programu zauroczył Dodę i internautki. Co wiemy o Łukaszu?

fot. Polsat

Reklama
Reklama
placeholder

Główną bohaterką programu Doda. 12 kroków do miłości jest Dorota Rabczewska, znana jako Doda. Piosenkarka zdecydowała się na udział w show, aby odnaleźć w nim swoją wielką miłość. Artystka może liczyć na wsparcie psychologa oraz swoich przyjaciół. Wygląda na to, że jeden z jej potencjalnych partnerów przypadł do gustu nie tylkko kobiecie, ale także wielu internautkom. Co wiadomo o mężczyźnie?

Doda. 12 kroków do miłości: willa z programu. Tu zamieszkała gwiazda >>

Doda. 12 kroków o miłości - co wiemy o Łukaszu?

Łukasz wystąpił w trzecim odcinku programu Doda. 12 kroków do miłości. Niedługo po jego emisji nie dało się ukryć, że uczestnikiem zainteresowała się nie tylko piosenkarka, lecz także fanki show z jej udziałem. W mediach nie zabrakło licznych komentarzy, w których internautki pochwaliły zachowanie przystojnego kandydata na partnera artystki. Na pierwszej randce Łukasz wyjawił Dodzie, że jest w trakcie specjalizacji ginekologiczno-położniczej. Choć zabierając ją na przejażdzkę motorem do zamku, 32-latek zrobił spore wrażenie na piosenkarce, w rozmowie z psychologiem przyznała, że mimo wszystko nie wyobrażałaby sobie stworzenia z nim poważnego związku.  

Doda. 12 kroków do miłości – tiktokerka wyjawiła rzekomą prawdę o kulisach programu. Czego jej zdaniem nie pokazują kamery? >>

W jednym z wywiadów Łukasz z programu Doda. 12 króków do miłości przyznał, że do show nie zgłosił się sam, tylko został zaproszony przez producentów. Choć początkowo miał mieszane uczucia co do randki z piosenkarką, za namową przyjaciół ostatecznie zdecydował się na występ przed kamerami. Ginekolog przyznał, że w ten sposób mógł między innymi udowodonić widzom, że lakarze także mają życie poza pracą:

Ja nie zgłosiłem się sam. Dostałem zaproszenie do tego programu i szczerze powiem, że bardzo długo się zastanawiałem, czy to zaproszenie przyjąć. Na pewno pomogli mi w tym moi przyjaciele, Marcin i Hania, którzy od początku bardzo mnie wspierali. To wsparcie ułatwiło mi tę decyzję podjąć. Na początku miałem dużo wątpliwości, bo wiadomo, że Doda jest dość kontrowersyjną postacią i udział w takim programie na pewno wzbudzi spore emocje, nie tylko te pozytywne. Tym bardziej że jestem lekarzem. Nie wiedziałem, jak to zostanie odebrane, ale jednocześnie bardzo chciałem się z tymi opiniami zmierzyć. Ostatecznie stwierdziłem, że to będzie superprzygoda. Była to również świetna okazja do tego, by pokazać, że my, lekarze mamy życie prywatne poza pracą w szpitalu czy gabinecie. 

Ponadto, Łukasz jest zdania, że randka z Dodą nie należała do najłatwiejszych:

Uważam, że ten wizerunek sceniczny trochę przenika Dodę. W trakcie randki czułem się dość mocno atakowany i myślę, że w programie było to widać. Moje napięcie rosło coraz bardziej. Ciężko było mi się z tym zmierzyć, ale myślę, że ostatecznie dałem radę, że ten atak udało mi się udźwignąć. Ta randka zdecydowanie nie należała do najłatwiejszych. Podobało mi się jednak to, że poruszyliśmy dużo ginekologicznych zagadnień.

 Program Doda. 12 kroków do miłości jest emitowany na Polsacie w każdą sobotę o 20:00.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama