Reklama
placeholder
News

Doda. Aquaria Tour - KOLEJNA data i miasto. Gdzie odbędzie się ostatni koncert z trasy?

Doda. Aquaria Tour - KOLEJNA data i miasto. Gdzie odbędzie się ostatni koncert z trasy?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

W październiku 2023 roku Doda wyruszyła w trasę koncertową Aquaria Tour. Dotychczas zagrała w Warszawie, a nadchodzące koncerty odbędą się również w Łodzi oraz Krakowie. Trasa koncertowa będzie miała miejsce w jeszcze jednym mieście. Gdzie odbędzie się ostatni koncert w ramach Aquaria Tour?

Trasa koncertowa Aquaria Tour początkowo miała odbyć się wyłącznie w Warszawie na terenie Kompleksu Studyjnego Hala 2400 przy Łubinowej 4 A. Dodzie bardzo zależało na tym, aby jej występy były na jak najwyższym poziomie. Chciała też uniknąć transportowania sceny do innych miast. Fani artystki nieustannie prosili ją jednak w mediach społecznościowych, aby wystąpiła również poza Warszawą. Doda wysłuchała ich próśb i zapewniła, że wszystkie występy będą równie spektakularne. 

Doda. Aquaria Tour - KOLEJNA data i miasto. Gdzie odbędzie się koncert? >>

Doda. Aquaria Tour - OSTATNI koncert. Data i miasto

Każdy z koncertów Aquaria Tour jest 90-minutowym widowiskiem multimedialnym. Podczas show w reżyserii Michała Pańszczyka nie brakuje zjawiskowych wizualizacji oraz równie imponujących choreografii. Przypominamy, że kulisy trasy koncertowej zostały przedstawione w programie Doda. Dream Show. Doda niedawno poinformowała, kiedy i w jakim mieście odbędzie się ostatni koncert w ramach Aquaria Tour. 

Doda i Smolasty - tak Nim Zajdzie Słońce brzmi na żywo [WIDEO] >>

Doda: Aquaria Tour - Gdańsk. Bilety, ceny

W środę 29 listopada 2023 roku Doda ogłosiła w mediach społecznościowych, że ostatni koncert w ramach Aquaria Tour odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku w sobotę 27 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00. Stronę z biletami na koncert znajdziecie TUTAJ. Ich ceny zaczynają się od 145 złotych i sięgają 799 złotych (bez opłaty serwisowej). 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama