Reklama
placeholder
News

Doda pokazała ważny dyplom. Znajduje się w jej domu rodzinnym

Doda pokazała ważny dyplom. Znajduje się w jej domu rodzinnym

fot. instagram.com/dodaqueen/

Reklama
Reklama
placeholder

Doda ma obecnie intensywny zawodowo czas. Niedawno zakończyła się warszawska część jej trasy Aquaria Tour, gdzie wokalistka zagrała pięć koncertów. Kolejne dwa są już zaplanowane - 6 stycznia 2024 roku Doda wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie, a 20 stycznia w Atlas Arenie w Łodzi. 

sanah: co robi na co dzień jej mama? Ma ciekawy zawód >>

Doda pokazała dyplom z Mensy 

Mimo kalendarza wypełnionego po brzegi wokalistka  znalazła czas, żeby przy okazji Wszystkich Świętych zjawić się w domu rodzinnym w Ciechanowie. Artystka postanowiła opublikować na swoim InstaStory wideo, na którym wręcza mamie karteczkę z napisem, ''Aquaria Tour - Pani Wanda'', która znajdowała się na drzwiach jej garderoby. Obdarowana nie kryła swej radości i wyznała, że ma specjalne miejsce, gdzie umieści tę pamiątkę.

Następnie Doda pokazała swoim obserwującym wiszący na jednej ze ścian dyplom z Mensy, czyli stowarzyszenia ludzi o wysokim ilorazie inteligencji.  Wynika z niego, że Dorota Rabczewska uzyskała wynik testu inteligencji na poziomie 156 IQ w skali Cattella. Takim rezultatem może pochwalić się tylko 1% populacji. Test inteligencji Dody został przeprowadzony 13 listopada 2004 roku. 

Honorowe miejsce dyplomu w rodzinnym domu wokalistki w Ciechanowie z pewnością  świadczy o tym, że rodzice są z niej bardzo dumni i trudno się temu dziwić. 

Doda. Aquaria Tour - KOLEJNA data i miasto. Gdzie odbędzie się koncert? >>

fot. screen InstaStory instagram.com//dodaqueen/

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama