fot. YouTube: Doda
Jedna z fanek Dody jakiś czas temu wystąpiła w programie Szalonego Reportera (Tomasza Matysiaka). Teraz stwierdziła, że chciała sprawdzić jego wiarygodność.
''Moja historia, jak można zniszczyć życie Dody, będąc jednocześnie jej fanką'' – taki tytuł otrzymał materiał, którym piosenkarka podzieliła się w mediach społecznościowych w sierpniu 2026 roku. Zostały w nim ujawnione nagrania z kontrolowanej prowokacji z udziałem fanki Dody o imieniu Klaudia, która podczas wywiadu z Szalonym Reporterem miała świadomie opowiadać nieprawdziwe i absurdalne historie na temat piosenkarki. Kobieta twierdzi, że przyjęła zaproszenie od influencera po to, aby sprawdzić, w jaki sposób przygotowuje się on do rozmów oraz udowodnić, że do jego programu z łatwością mogą trafić niepotwierdzone historie na temat innych osób. Ponadto doszła do wniosku, że dla Szalonego Reportera najważniejsze są zasięgi oraz liczba wyświetleń.
Szalony Reporter nie domyślił się, że historie na temat Dody są zmyślone i zaczął planować realizację kolejnego materiału uderzającego w piosenkarkę. Według wokalistki materiał Klaudii jest dowodem na to, że influencer nie tylko ma na jej punkcie obsesję, ale także publikuje kłamstwa mające na celu ją zniszczyć, bez ich wcześniejszej weryfikacji. Szalony Reporter zdążył już wypowiedzieć się na ten temat. Jego zdaniem materiał fanki Dody jest ostro zmontowany, zmanipulowany i stanowi element narracji tworzonej przez artystkę.
Doda pokazała swoje stare zdjęcia. Chciała być modelką >>
Fanka Dody w rozmowie z Szalonym Reporterem uderzyła w jej byłych partnerów
We wspomnianym materiale Klaudia zasugerowała, że byli partnerzy wokalistki – Dariusz Pachut oraz Emil Stępień – są w zmowie i biorą udział w ''planie zniszczenia Dody''. Jej zdaniem robią to po to, aby celowo zaszkodzić piosenkarce oraz wprowadzić w błąd wymiar sprawiedliwości. Warto też wspomnieć, że Klaudia oskarżyła Szalonego Reportera o to, że miał wysyłać jej prywatnie filmy o charakterze er*tycznym. Influencer ma żonę.
Przypomnijmy, że Szalony Reporter w sierpniu 2026 roku opublikował ponad dwugodzinny wywiad z byłym partnerem Dody, Dariuszem Pachutem. Podróżnik poinformował w nim, że uchylono nałożony na niego wcześniej sądowy zakaz wypowiadania się o Dodzie. Poza tym stwierdził, że piosenkarka ''sama się ora'', dlatego nie musi dodawać nic od siebie, by jej zaszkodzić. Szalony Reporter wcześniej przeprowadził wywiad z byłym mężem Dody, Emilem Stępniem. On również uderzył w piosenkarkę. Doda nie pozostała na to obojętna i oskarżyła dziennikarza o powielanie pomówień oraz kłamstw.
Doda ma nowego partnera? Te słowa mogą o tym świadczyć >>
Materiał, którym Doda podzieliła się na swoim kanale na YouTubie, możecie zobaczyć poniżej: